PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
3
Pobierz:
Dodany: 2010-09-17
Artykuł: Kola256

Wymagająca rozgrywka
W sam raz dla fanów gatunku
Solidne wykonanie
Nic nowego
Mało wciągajaca rozgrywka
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2010
Pobrań: 271
Producent: Arara Games
Wymagania sprzętowe:
Windows XP/Vista/7 / Procesor 1,8 GHz / RAM 512 MB / Karta dźwiękowa / DirectX 8.0
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Lisa: Lotnicza Załoga

Lisa: Lotnicza Załoga Lisa: Lotnicza Załoga Lisa: Lotnicza Załoga
OCEŃ
Nie jestem jakimś wielkim fanem gier typu „zarządzanie czasem”. Prawdę mówiąc nie bawi mnie zbytnio klikanie 200 razy na minutę w celu wykonywania jakichś zadań, które de facto powinno w prawdziwym życiu robić kilka osób. Ale w związku z tym, że wiele osób lubi takie gry, postanowiłem wziąć na warsztat Lisę: Lotniczą Załogę.

 Główni bohaterowie, Lisa i Tom, znudzeni pracą w barze szybkiej obsługi i zachęceni ogłoszeniem, postanowili zmienić pracę i ukończyć kurs pracownika naziemnej kontroli lotów. Lisa odpowiadać będzie za obsługę pasażerów, przyjmowanie i ważenie bagażu, a także kierowanie podróżnych do odpowiednich bramek i w konsekwencji właściwego samolotu. Z kolei Tom zajmie się odbieraniem, pakowaniem i załadunkiem bagażu. Jak zapewne się domyślacie, za czynności dokonywane przez te dwie postaci, odpowiadać będziemy my, jako gracz. Na każdym poziomie zabawy w kolejce do odprawy czeka tłumek pasażerów, których oczywiście musimy zadowolić. Po ukończeniu każdego poziomu, mamy możliwość inwestowania pieniędzy w ulepszenia, dzięki którym nasza praca staje się szybsza i wydajniejsza. Nie trzeba chyba dodawać, że poziom trudności zwiększa się wraz z postępem zabawy.

 Osobny akapit muszę poświęcić fabule, która jest dosyć intrygująca i przypomina historię z południowoamerykańskiej telenoweli. Pracując w barze szybkiej obsługi, Tom zakochuje się w Lisie, ale po zmianie pracy, poznaje nową koleżankę, w której zakochuje się jeszcze bardziej. W tym samym czasie Lisa zakochuje się w Tomie, ale on się w niej odkochuje i traktuje ją jak przyjaciółkę. Jak potoczą się sprawy zobaczycie sami grając w ten tytuł.

 Podróżując po świecie i odkrywając kolejne wątki fabuły (bardzo płaskie, 3/4 fabuły wieje nudą, 1/4 streściłem powyżej) wspinamy się po drabince i wykonujemy wciąż te same zadania. Lisa: Lotnicza Załoga to kolejny tytuł nie wnoszący absolutnie nic nowego do gatunku, ale w który fani zarządzania czasem muszą koniecznie zagrać. Jeśli nie przejadły się tobie takie gry, zagraj obowiązkowo. Jeśli jednak grasz w gry tylko jeśli oferują jakieś nowe, wybuchowe rozwiązania, to nic takiego tu nie znajdziesz. Lisa: Lotnicza Załoga to standardowy łamacz palców z oklepanymi zasadami i średniej długości żywotnością.

Może Ci się spodobają

Nab Dumb Ways to Die 2: The Games PacMario
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2011-05-04 16:53:50
mam nadzieje ze gra spełni moje oczekiwania bo niestety albo stety odmiennie jak ty bardzo lubie gry zarzadzanie czasem.
Pozdrawiam Aga

1