PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Steeffler
4
Pobierz:
Dodany: 2006-10-19
Artykuł: Steeffler

dobra muzyka
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: shareware
Data wydania: 2006
Pobrań: 1423
Producent: Alawar
Wymagania sprzętowe:
CPU 600MHz, RAM 128MB, Video32MB
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski
TAGI
Autora: vertical, shooter
INNE Z TEMATU

 

Gwiezdny obrońca 3

Gwiezdny obrońca 3 Gwiezdny obrońca 3 Gwiezdny obrońca 3
OCEŃ
  Wyobraźcie sobie wór ziemniaków. Spróbujcie opisać 50 podobnych kartofelków. Tu pojawia się marudna osoba, która zaczyna Wam zarzucać, że wszystkie wasze opisy są podobne. Czy to Wasza wina, że wszystkie ziemniaki są prawie takie same? Spytacie: „ale łosochozi?” O nic, próbuję tylko odeprzeć zarzuty mówiące, że w naszych reckach są schematyczne wstępy i rozpocząć niestandardowo – piekę dwie pieczenie na jednym ogniu ;)

  Niestety reszta recenzji będzie jak najbardziej typowa, bo znów mamy do czynienia ze zwykłym vertical shooterem, którego wyróżnia jedynie bardzo dobra oprawa audio-video. Lecimy, strzelamy, gromimy zastępy ładnie animowanych obcych i słuchamy dobrej muzyczki dobiegającej z głośników. Nie ma tu nic nowatorskiego, ale gra się bardzo przyjemnie. Nie będę się rozpisywał, po prostu warto wykorzystać daną nam godzinkę zabawy. Jeśli jednak macie strzelaninek kosmicznych po dziurki w nosie to… To właściwie po co to czytacie? :)

Może Ci się spodobają

Ultra Fighter Bloodmasters Pixel Force: Left 4 Dead
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2006-10-21 03:37:34
Lubie tego typu gry-mimo ze nic nowego to jednak pozwalaja sie rozerwac.Mam szczescie ze moge grac w pelna wersje ale tak czy siak w demko tez mozna milo pograc.
Gość
+0
2006-10-20 12:36:47
Jeszce jeden minus : Shareware

1