PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
5
Pobierz:
Dodany: 2011-12-11
Artykuł: FreeMan09

Niezwykle dynamiczna
Ciekawy pomysł na rozgrywkę
Fajny klimat
Szybka i przyjemna rozgrywka
Oprawa audio-wizualna może nie przypaść wszystkim do gustu
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2011
Pobrań: 125
Producent: Remar Games
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Hyper Princess Pitch

Hyper Princess Pitch Hyper Princess Pitch Hyper Princess Pitch
OCEŃ

Dzisiejsza propozycja przenosi nas w nieco świąteczne klimaty. Bohaterka, w którą przyjdzie nam się wcielić - nie otrzymała prezentu od św. Mikołaja, więc postanawia się na nim zemścić… i rozwalić fabrykę prezentów sympatycznego brodacza. Jak się pewnie domyślacie, zadanie to nie będzie należeć do najprostszych, gdyż na naszej drodze stanie wiele rozmaitych przeszkód.


Gra jest niesamowicie dynamiczna i wciągająca, prawdę mówiąc trudno jest się tutaj nudzić. Cały czas mamy do czynienia z rozmaitymi działaniami  - wybuchy, combosy, masa przeciwników do rozwalenia - to standard jakim raczy nas omawiana produkcja. Przyspieszenia rozgrywce dodają również przeróżne power-upy, które znacznie urozmaicają zabawę.

W sumie mamy do pokonania cztery odmienne poziomy, gdzie na końcu każdego czekać będzie konkretny - boss, na którego należy znaleźć odpowiedni sposób. Im wyższy poziom trudności wybierzemy, tym bardziej wydłuży się czas przejścia samej gry, jednak dodatkowo uzyskamy możliwość zdobycia większej ilości punktów do ostatecznej tabeli wyników.

 


 

Przeciwnicy są naprawdę urozmaiceni. Podczas rozgrywki spotkamy m.in. zwykłych pomocników św.  Mikołaja, rozmaite maszyny (bardziej wytrzymałe), czy machiny strzelające do nas pociskami z pewnej odległości. Zniszczenia rywali możemy dokonać za pomocą paru „pukawek”, są to dla przykładu - broń mrożąca, broń cegłowa, czy pistolet strzelający odbijającymi się od ścian kulami. Warto również wspomnieć o combosach - po wykonaniu odpowiedniej kombinacji klawiszów, nasza bohaterka rozwala przeciwników w dosyć efektowny sposób.

Dzisiejsza propozycja to udana produkcja w stylu retro, która cechuje się niesamowitą grywalnością. Tytuł na niższych poziomach trudności - kończy się bardzo szybko, dlatego wszystkim hardcorowym graczom polecam rozpocząć zabawę od większego wyzwania. Niesamowita dynamika omawianego tytułu sprawia, że gra otrzymuje ode mnie -5/5.


Może Ci się spodobają

Pitfall! The Fly Neverball
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 8):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2011-12-11 17:38:17
Nie no, gra naprawdę super :) I bardzo śmieszna, zwłaszcza zakończenie mnie rozbawiło :D Tylko nie koniecznie żywotna jest ta gierka.
Gość
+0
2011-12-11 07:57:21
75 stopni na 100 w skali shareware/freeware , calkiem przyjemna:)

1