PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Scorpion
3
Pobierz:
Dodany: 2009-10-11
Artykuł: Scorpion

przyjemny motyw muzyczny
grafika
szybko sie nudzi
jeden tryb zabawy
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2008
Pobrań: 363
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Harold's Hills

Harold's Hills Harold's Hills Harold's Hills
OCEŃ
Jest to całkiem przyjemna zręcznościówka, stworzona przez twórców mających w swoim dorobku m.in. Ice Towera. Tym razem nie będziemy jednak skakać i wspinać się na jak najwyższe platformy, natomiast przyjdzie nam zjeżdżać na sankach z niebezpiecznego stoku.

Produkcja oferuje jeden tryb zabawy, polegający na zbieraniu porozrzucanych po mapie prezentów i omijaniu utrudnień terenowych w postaci choinek i wystających skał. Gdy zderzymy się z takim obiektem, rozgrywka automatycznie się kończy i wyświetlają się nasze statystyki uzyskane w czasie jazdy, mówiące nam m.in. ile metrów przejechaliśmy, czy ile skoków udało nam się wykonać. Wszystkie najlepsze rezultaty „lądują” w tabeli rekordów, gdzie później możemy je porównywać i analizować. Szkoda, że autorzy nie zdecydowali się na umieszczenie w grze, „rankingu online”, tak abyśmy mogli zobaczyć jakie są najlepsze wyniki na świecie.

Sterujemy wyłącznie za pomocą klawiatury. Punkty zdobywamy m.in. za: zbieranie prezentów, odbijanie się od pnia drzewa, czy wykonywanie skoków z dachów zaśnieżonych domków . W miarę upływu czasu gra staje się coraz trudniejsza. Spowodowane jest to tym, że nasze sanki poruszają się coraz szybciej, dlatego aby ominąć przeszkodę, będziemy musieli się wykazać dużym refleksem.

Grafika w grze stoi na słabym poziomie. Mapa, po której zjeżdżamy jest dosyć monotonna, pojawiające się przeszkody to wyłącznie choinki oraz skały. Poziom dostępny w produkcji jest generowany losowo, dlatego każda jazda to zupełnie inne przeżycie. Podczas zabawy towarzyszy nam  prosty, ale przyjemny motyw muzyczny.

Harold's Hills to produkcja, która zadowoli fanów prostych, nieskomplikowanych gier, ćwiczących nasz refleks. Pomimo dość archaicznej grafiki, zabawa jest całkiem przyjemna. Warto wypróbować choćby na kilka minut.

Może Ci się spodobają

Hyper Princess Pitch Christmas Crisis Frostbite
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 9):

Regulamin
Gość: