PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Pawcio
3
Pobierz:
Dodany: 2008-07-04
Artykuł: Pawcio

Grywalność
Pomysł
Bicie rekordów online
Dużo bonusów
Grafika
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2008
Pobrań: 637
Producent: L4nt0m
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Icarus' Flight

Icarus' Flight Icarus' Flight Icarus' Flight
OCEŃ
Znacie mitologię grecką? Nawet jeśli nie, to na pewno słyszeliście o Dedalu i Ikarze. Postanowili oni uciec z wyspy Krety od swego króla. Ojciec, który był znakomitym architektem stworzył skrzydła z wosku, ale aby dotrwały one do końca podróży należało lecieć nie za blisko słońca i wody. Dalszą część historii poznacie grając w Icarus Flight.

Naszym zadaniem jest pomóc Ikarowi(tatusia gdzieś wcięło) przebyć jak największy dystans. Rzecz wydawałaby się banalna. Na szczęście twórca postarał się o kilka ciekawych elementów. Lecąc, zdobywamy punkty. Aby taki stan rzecz trwał nie możemy przekroczyć granicy ciepła i wilgoci(tak jak w micie!) Kiedy to się stanie, oczywiście przegrywamy. W mnożeniu naszych punktów bardzo pomocne są monety. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem są pióra u dołu ekranu. Otóż wskazują one liczbę możliwych machnięć skrzydłami. Każde wzbicie się w górę kosztuje nas jedno pióro. Należy ten limit stale uzupełniać. To sprawia, że musimy nie tylko troszczyć się o powiększanie naszego wyniku, ale przede wszystkim o przeżycie. Przyspieszyć nasze poczynania mogą specjalne tunele aerodynamiczne. A przeszkody? Wraz z upływem czasu jest ich coraz więcej. Na początku są to tylko zwykłe skały. Potem do czynienia mamy z gejzerami wodnymi czy wirami spychającymi nas do morza. Wydawać by się mogło, iż gra ta szybko się nudzi. Nic bardziej mylnego, ponieważ ma sporą grywalność, a bicie rekordów online motywuje nas do osiągania lepszych wyników.

Z grafiką już tak dobrze nie jest. Cały świat stworzony został w trójwymiarze. Niestety, tak brzydkiego 3D nie widziałem już dawno temu. Chodzi mi tu głównie o kanciastość poszczególnych elementów. Ruchy naszego bohatera także są bardzo sztywne. Z muzyką sprawa prezentuje się lepiej. Fakt, IF posiada tylko jeden utwór, ale jest on miły dla ucha. Dźwięki to robota średniej klasy. Nic co mogłoby wpłynąć na obniżenie lub podwyższenie oceny.

Icarus Flight świetnie nadaje się na letnie popołudnia. Nie każdemu chce się siedzieć w upale, więc może ten czas spędzić z tym tytułem. Wprawdzie nie jest to jakiś wielki hit, lecz mamy przed sobą naprawdę solidną produkcję, która zdolna jest zabrać kilka dni.

Może Ci się spodobają

Ptasie Przedszkole Crazy Gravity Bombic (pl)
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 0):

Regulamin
Gość:
Naigan
+0
2010-06-26 08:35:55
Gra może być, ale jest nudna :/
Qwerty
+0
2008-07-06 14:59:46
Mi tam się podoba. Jestem 7 na tej liście w grze, kto mnie pobije ?
Miner
+0
2008-07-05 23:51:51
Takie sobie... Nie polecam :|.
Kirabax
+2
2008-07-04 20:26:50
Mnie do gustu nie przypadlo.

1