PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Scorpion
3
Pobierz:
Dodany: 2007-09-13
Artykuł: Scorpion

dobra grafika
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2007
Pobrań: 939
Producent: MyPlayCity
Wymagania sprzętowe:
200mhz, 64 MB RAM, DirectX 5.0
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Mountain Car

Mountain Car Mountain Car Mountain Car
OCEŃ
Zapewne każdy z nas kiedyś chciał zasiąść za sterami potężnej maszyny. Dzięki Mountain Car pokierujemy samochodem po trudnej i niebezpiecznej trasie tak, aby dotrzeć do mety w jednym kawałku.

 Gra jest prosta i ogranicza się do wciskania strzałki w bok oraz przycisku spacji, który odpowiada za przyspieszenie. Nasz samochód widzimy z boku co wiąże się z tym, że możemy nim kierować jedynie do przodu lub do tyłu. Przeszkody na trasie przechodzimy przez nabranie odpowiedniej prędkości i pokonaniu jej tak, aby nasze auto nie przewróciło się na dach. Po naciśnięciu klawisza przyspieszenia maleje napis NITRO, który regeneruje się po pewnym czasie.

 W trakcie gry w lewym górnym rogu widnieje liczba punktów, która zmniejsza się, aż do momentu gdy uda nam się przekroczyć linię mety. Po stracie wszystkich żyć wpisujemy swoje dane by zostać zachowanym w rankingu światowym.

 Grafika jest poprawna. Dobrze wykonane są samochody którymi sterujemy, natomiast trasy po których jeździmy są pod względem przeszkód zróżnicowane.

 Mountain Car jest ciekawą produkcją z kilkoma wadami. Jedna z nich to na pewno długość torów, które według mnie powinny być zdecydowanie dłuższe, pomimo tego warto zagrać w tą grę.

Może Ci się spodobają

Twister Fat Fish FLaiL
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 4):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-09-16 19:35:48
Piękne 3D to masz tu: http://www.victorygames.com.pl/Trackmania-Nations-ESWC

Gość
+0
2007-09-13 07:11:40
Zagrałem i... sprostowanie, nie jest to najlepsze 3D jednak. A co do samej jazdy. Na prawdę, do przodu, do tyłu i nitro...wystarczy :) A to że trasy są krótkie, ale ogromnie wymagające. Zazwyczaj trasa jest łatwa ale ma 1-2 punkty, które ciężko jest przejechać [rampy, głazy itp.] . Audio także dobre, w trakcie jazdy podgrywa słyszalna muzyka i w menu. Gra dobra na kilkuminutowe przerwy.
Gość
+0
2007-09-13 06:55:20
No... pierwszy [no może któryś tam] raz widzę tak piękne 3D jak na gry free. Zaraz ocenię grę...

1