PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
3
Pobierz:
Dodany: 2012-08-09
Artykuł: FreeMan09

Ciekawy pomysł
Oprawa audiowizualna
Trudna
Krótka
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2012
Pobrań: 159
Producent: TurboDindon team
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Inside My Radio

Inside My Radio Inside My Radio Inside My Radio
OCEŃ

Dzisiejsza propozycja to tytuł zręcznościowy z dodatkiem elementów charakterystycznych dla gier muzycznych. Kierując zielonym kolesiem musimy poruszać się w taki sposób, by odpowiednio trafiać w rytm muzyki wydobywającej się z naszych głośników. Zadanie to nie jest proste, aczkolwiek osoby obdarzone odpowiednim zmysłem muzycznym – powinny sobie poradzić.

 

Poruszamy się w przestrzeni 2D, która została bardzo ładnie zrealizowana. Warto tutaj pochwalić autorów za stworzenie dobrze wyglądającego środowiska gry, które cieszy oko. Otoczenie prezentuje się bardzo dynamicznie i współgra z dźwiękiem w tle i ruchami naszego bohatera.

 

Sterowanie oparte zostało na kilku podstawowych ruchach. Możemy poruszać się bez problemu w prawo i w lewo, natomiast: skok, specjalny atak oraz ślizg w bok – wymaga już wczucia się w bit. Ogólnie poruszając bohaterem tworzymy w pewnym stopniu własne kompozycje dźwiękowe, co stanowi bardzo ciekawy aspekt produkcji.

 

Poziom trudności w grze (przynajmniej jak dla mnie) jest dosyć wysoki. Bardzo często miałem problem z wyczuciem odpowiedniego rytmu, a co za tym idzie z pokonaniem kolejnych przeszkód. Wraz z postępem w rozgrywce poziom skomplikowania pułapek rośnie,  a wychwycenie rytmu jest jeszcze trudniejsze.

 

Inside My Radio to bardzo ciekawy projekt, który posiada wiele innowacji. Jest to naprawdę interesujący tytuł, mogący jednak nieco irytować ze względu na wygórowany poziom trudności. Jak dla mnie gra na +3/5. 


Może Ci się spodobają

Gold Miner: Vegas CheboMan Banana Run
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 3):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-11-12 15:40:51
Przyjemna , miła dla ucha gierka ale na laptopach jak pan poniżej wspomniał powstają czarne smugi na dole ekranu . Strasznie krótka , polecam na 5 min nudy ;]
Gość
+0
2012-08-20 09:51:14
Na moim lapku z rozdzielczoscia 1600x900 są problemy z grafiką ( win7) gdy ekran miga w rytm muzyki to pojawiaja sie czarne smugi i nie za duzo widac jednak przeszedlem gre która jest aż zbyt krótka

1