PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Scorpion
3
Pobierz:
Dodany: 2009-08-26
Artykuł: Scorpion

przyjemna muzyka
po pewnym czasie gra staje się monotonna
słaba grafika
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2009
Pobrań: 1222
Producent: My Play City
Wymagania sprzętowe:
Procesor 1 Ghz, 128 Mb RAM, DirectX 8.0
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
Autora: kill, deal
INNE Z TEMATU

 

Kill Deal

Kill Deal Kill Deal Kill Deal
OCEŃ
Potwory i inne odrażające monstra- strzeżcie się. Odział kosmicznych marines, już wkrótce wyląduje na waszej plugawej planecie i „skopie” wam tyłki.

Fabuła gry jest bardzo prosta i przejrzysta. W roku 2148, ludzie wyruszyli w kosmos w celu odkrycia nowych złoży surowców, a także dodatkowego miejsca do życia. Ostatecznie udaje im się odnaleźć planety gdzie mogą założyć swoje kolonie. Niestety nowopoznane miejsca są zasiedlone przez krwiożercze bestie, które pragną jedynie naszej śmierci. Wcielając się w żołnierza przyszłości, stajemy do walki z chordami potworów.

Każda z dostępnych misji wygląda dosyć podobnie, zostajemy rzuceni na mapę ,na której pojawia się coraz to większa liczba bestii. Naszym zadaniem jest zlikwidować wszystko „co się rusza”, a następnie dotrzeć do specjalnego okręgu, przenoszącego nas do kolejnego etapu. W grze pojawiają się drobne elementy RPG, takie jak zbieranie doświadczenia, czy prowadzenie krótkich rozmów.

Naszą postać jak w większości tego typu produkcji, obserwujemy z lotu ptaka. Bohatera poruszamy dzięki klawiszom AWSD, natomiast obracamy broń i strzelamy za pomocą myszki. Sterowanie jest proste i dosyć intuicyjne.

Niektóre z zabitych stworów pozostawią nam specjalne bonusy ułatwiające walkę. Dla przykładu są to: spowalniacze czasu, apteczki, premie powodujące chwilową niewidzialność, czy granaty. Najbardziej radziłbym zbierać te ostatnie, ponieważ dzięki nim w łatwy sposób wyeliminujemy dużą liczbę przeciwników.

Misje rozegramy zarówno w nocy jak i w dzień. Etapy odbywające się wieczorem, nie będą należały do najłatwiejszych. Co prawda mamy dostępną latarkę, jednak mimo to widoczność jest i tak bardzo ograniczona.

Niewątpliwie wadą gry jest grafika, prezentująca nie najwyższy poziom. Niestety, ale zbliżoną oprawą wizualną mogą się pochwalić, niektóre produkcje stworzone we flashu.  Muzyka wydobywająca się z naszych głośników jest dynamiczna, czyli taka jaka powinna być.

Jeżeli szukasz przyjemnej produkcji, dzięki której będziesz się mógł na chwilę zrelaksować, to pobieraj grę w ciemno. Niestety rozwalanie potworów po pewnym czasie staje się  dosyć monotonne, dlatego polecam, ale w rozsądnych ilościach.

Może Ci się spodobają

The Crypt Crusaders Of Space SubSurface
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 7):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2010-04-18 12:33:11
Info do multi: na serwerze ustawiasz ile ma być graczy, a gość loguje sie do serwera wpisując jego IP. Sprawdzilem na lanie chodzi i śmiga. Lanowska strzelanka jedna z lepszych darmowych, lepszy jest Urban Terror :-)
Gość
+0
2009-11-10 14:56:58
Co do gry przez internet... Podczas rozpoczęcia gry, wybierasz Players i dajesz 2, 3 albo 4. Ja to testuję teraz, to znaczy, próbuję z kimkolwiek przetestować, przez Hamachi. Co do połączenia się... Najprawdopodobniej klikamy na Connect i wpisujemy IP i się łączymy.
Gość
+0
2009-10-24 18:17:15
Gra Mi się bardzo podoba. Ale nie wiem jak grać w nią przez neta. Może ktoś podpowie ? :)
Gość
+0
2009-09-16 16:55:27
1 Koment!!!
Zarąbista giera xD

1