PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
1
Pobierz:
Dodany: 2015-09-28
Artykuł: Jan Giemza

udźwiękowienie
niektóre teksty
wszystko inne
INFORMACJE
Gatunek: Przygodowe
Licencja: komercyjna
Data wydania: 2013
Pobrań: 195
Producent: Replay Games
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Leisure Suit Larry: Reloaded

Leisure Suit Larry: Reloaded Leisure Suit Larry: Reloaded Leisure Suit Larry: Reloaded
OCEŃ

Czasem przeszłość lepiej zostawić tam, gdzie jej miejsce.

 

To miała być sympatyczna wycieczka podszyta odrobiną nostalgii. Niestety, Larry zestarzał się źle i żadna ilość botoksu czy operacji plastycznych tego nie zmienią.

 

Humor serii nigdy nie był porywający, ale całkiem miło wspominam przygody z panią kapitan Kasią na Statku Miłości. Odświeżona „jedynka” nie ma w sobie niestety za grosz tamtego klimatu – więcej radości można wykrzesać z siebie podczas wypełniania formularzy podatkowych, a towarzyszące rozgrywce poczucie zażenowania da się porównać jedynie z puszczeniem głośnego bąka podczas uroczystego obiadu.

 

Zestarzała się także mechanika rozgrywki: branża pędzi do przodu i to, co kilka temu było standardem, dziś wywołuje uśmiech politowania. Co więc można powiedzieć o przygodówce, która ma już blisko trzy krzyżyki na karku? Niewiele dobrego: zagadki są frustrujące i nielogiczne, wymagające zapisywania stanu gry co i rusz, a na dodatek trzeba też dbać o stan gotówki w portfelu… grindując przez kilkadziesiąt minut w kasynie.

 

Jeśli nie grałeś wcześniej w Larry’ego, być może skusi cię erotyczna otoczka gry. Nie daj się jednak zwieść, młody perwersie: cycków jest mało, a sama gra podnieca jak płukanie sałaty. Gdyby twórcy remake’a stworzyli ten tytuł rzeczywiście od zera, zachowując jedynie ogólny klimat oryginału, prawdopodobnie byłby on wart uwagi. A tak, ciężko polecić go nawet miłośnikom klasyki, bo ci mogą po prostu odpalić pierwotną wersję w jakimś DOSBoksie na 15 minut, po czym wrócić do ciekawszych zajęć.


Może Ci się spodobają

The Path The Yore Dead Cyborg Episode 1
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 2):

Regulamin
Gość: