PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Naztom
4
Pobierz:
Dodany: 2008-04-20
Artykuł: Naztom

Skala walki
Urozmaicone uzbrojenie
Różni dowódcy do wyboru
Wysoka grywalność
Uboga grafika
Słabe udźwiękowienie
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2004
Pobrań: 804
Producent: Koushi Okada
Wymagania sprzętowe:
Komputer klasy PC, system operacyjny Windows
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Liberation Army

Liberation Army Liberation Army Liberation Army
OCEŃ
Oto i mało znana, ale wysoce grywalna, stworzona przez japońskie Kou Productions strzelanina oraz strategia czasu rzeczywistego w jednym.

Nasze zadanie polega na pokonaniu armii komputerowego przeciwnika, przy czym na polu bitwy pojawia się naprawdę duża ilość jednostek w tym, oprócz piechoty, jednostki bardziej zmechanizowane o większej sile ognia oraz statki kosmiczne. Skala walk rozgrywających się na naszych oczach imponuje.

W większości brudną robotę robią za nas nasze wojska, które wiernie jak psy wykonują nasze rozkazy i likwidują wrogów. Nasze zadanie sprowadza się do wspomagania wybranego miejsca na linii frontu oraz niszczenia transporterów i krążowników przeciwnika, z których wylatują nieprzyjacielskie posiłki.

Zanim zostaniemy jednak rzuceni w wir walki pojawia się ekran uzbrajania, poprzez który zarządzamy naszą armią i naprawiamy lub dokupujemy jednostki. Gotówkę otrzymujemy po wygraniu bitwy, którą zwyciężymy, gdy zupełnie wyeliminujemy wrogie oddziały lub będą one w odwrocie.

Prosta rozgrywka i ograniczony podczas pierwszych starć dostęp do broni, zmieniają się zupełnie w miarę postępów w grze. Siła ognia po obydwu stronach wzrasta, tak jak i emocje, gdy widzimy jak setki naszych jednostek rozgniata potęgę przeciwnika, a wszystkiemu towarzyszą rozmaite efekty broni.

Choć grafika nie zachwyca a efekty dźwiękowe są ubogie to połączenie gry akcji i strategicznej wyszło Liberation Army na zdrowie. Gra jest bardzo miodna i gdy zgłębimy jej świat, potrafi wciągnąć na długie wieczory. W Internecie istnieją dwie wersje programu: oryginalna japońska oraz angielska, przetłumaczona przez grupę AGTP. Niezależnie od wersji językowej czas spędzony przy tej produkcji nie będzie stracony.

Może Ci się spodobają

The Crypt Dark Ocean Air Hawk
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 5):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2008-04-20 16:45:21
Bardzo wciągająca gra :)

1