PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Naztom
4
Pobierz:
Dodany: 2008-04-20
Artykuł: Naztom

Skala walki
Urozmaicone uzbrojenie
Różni dowódcy do wyboru
Wysoka grywalność
Uboga grafika
Słabe udźwiękowienie
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2004
Pobrań: 808
Producent: Koushi Okada
Wymagania sprzętowe:
Komputer klasy PC, system operacyjny Windows
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Liberation Army

Liberation Army Liberation Army Liberation Army
OCEŃ
Oto i mało znana, ale wysoce grywalna, stworzona przez japońskie Kou Productions strzelanina oraz strategia czasu rzeczywistego w jednym.

Nasze zadanie polega na pokonaniu armii komputerowego przeciwnika, przy czym na polu bitwy pojawia się naprawdę duża ilość jednostek w tym, oprócz piechoty, jednostki bardziej zmechanizowane o większej sile ognia oraz statki kosmiczne. Skala walk rozgrywających się na naszych oczach imponuje.

W większości brudną robotę robią za nas nasze wojska, które wiernie jak psy wykonują nasze rozkazy i likwidują wrogów. Nasze zadanie sprowadza się do wspomagania wybranego miejsca na linii frontu oraz niszczenia transporterów i krążowników przeciwnika, z których wylatują nieprzyjacielskie posiłki.

Zanim zostaniemy jednak rzuceni w wir walki pojawia się ekran uzbrajania, poprzez który zarządzamy naszą armią i naprawiamy lub dokupujemy jednostki. Gotówkę otrzymujemy po wygraniu bitwy, którą zwyciężymy, gdy zupełnie wyeliminujemy wrogie oddziały lub będą one w odwrocie.

Prosta rozgrywka i ograniczony podczas pierwszych starć dostęp do broni, zmieniają się zupełnie w miarę postępów w grze. Siła ognia po obydwu stronach wzrasta, tak jak i emocje, gdy widzimy jak setki naszych jednostek rozgniata potęgę przeciwnika, a wszystkiemu towarzyszą rozmaite efekty broni.

Choć grafika nie zachwyca a efekty dźwiękowe są ubogie to połączenie gry akcji i strategicznej wyszło Liberation Army na zdrowie. Gra jest bardzo miodna i gdy zgłębimy jej świat, potrafi wciągnąć na długie wieczory. W Internecie istnieją dwie wersje programu: oryginalna japońska oraz angielska, przetłumaczona przez grupę AGTP. Niezależnie od wersji językowej czas spędzony przy tej produkcji nie będzie stracony.

Może Ci się spodobają

Counter-Strike 2D After The End Nexuiz
KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 10):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2008-04-20 16:45:21
Bardzo wciągająca gra :)

1