PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Medard
3
Pobierz:
Dodany: 2006-09-09
Artykuł: Medard

Dwanaście postaci
Za darmo
Tylko dwa rodzaje rozgrywki
Grafika mogłaby być lepsza
INFORMACJE
Gatunek: Bijatyki
Licencja: freeware
Data wydania: 2006
Pobrań: 2202
Producent: Dreaming Ark.
Wymagania sprzętowe:
P III 450 MHz, 64 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Limit Impact

Limit Impact
OCEŃ
Z niecierpliwością czekam na bijatykę, która odchodziłaby od ostatnio narzuconych standardów i zawierała w sobie choć odrobinkę oryginalności. Niestety, na to przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać. Z racji tego, że owe produkcje projektowane są głównie w Kraju Kwitnącej Wiśni standardowo opierają się na tak bardzo lubianych tam charakterystycznych dla tego regionu kreskówek, tym samym dziś przedstawiam grę, którą można by określić „ja to już gdzieś widziałem”.

 Tak jak wspomniałem na wstępie, głównymi bohaterami tejże bijatyki są małe, mangowe ludziki, które z jakichś niewyjaśnionych przyczyn uwielbiają sobie wzajemnie dokopywać. Na początku standardowo wybieramy interesujący nas rodzaj rozgrywki z dwóch dostępnych: gra z komputerem, albo z człowiekiem. Później pozostaje zaznaczenie interesującej nas postaci z dwunastu możliwych i można zaczynać. Walka, jak przystało na nieoryginalną produkcję, toczy się do dwóch wygranych, umożliwiając dostęp do kolejnego poziomu. Już od pierwszej potyczki inteligencja sztucznego przeciwnika pokazuje jak dużo trzeba będzie włożyć trudu, by go pokonać. A to dopiero początek męczarni, bo im dalej tym nasi rywale są coraz bardziej uciążliwi.

 Graficznie opisywana produkcja przedstawia się podobnie jak Super Cosplay War Ultra, czyli określić ją można jako nic szczególnego, ot typowy średniak. Postacie wykonane zostały całkiem przyzwoicie, choć ich zróżnicowanie pod względem wyglądu oraz prezentowania rodzaju walki nie wygląda najlepiej. Za ciosy teoretycznie odpowiada sześć klawiszy, w praktyce są tylko trzy, ale mieszając je ze sobą można uzyskać wiele ciekawych efektów. Od strony graficznej trochę lepiej wygląda sfera dźwiękowa. I tak w tle słychać szybkie melodie dodające smaczku potyczkom, a każde uderzenie ma swój odgłos.

 Mój pierwszy kontakt z Limit Impact nie był zbyt entuzjastyczny. Z racji tak dużej instalki, spodziewałem się czegoś, co zawiera w sobie jakieś niesamowite fajerwerki, a tu zastało mnie coś raczej słabego, coś, co nie łamie schematów, a je tylko powiela. Później było już tylko lepiej i muszę przyznać, że nawet z miłą chęcią wracam do tej produkcji. Jeżeli jesteś fanem wspomnianego wcześniej Super Cosplay War Ultra to myślę, że powinno i to ci się spodobać (choć przestrzegam, że pod względem rozbudowy Limit Impact wypada gorzej!), reszta nielubująca się w mandze, czy też po prostu japońskich bijatykach, może sobie spokojnie darować.

Może Ci się spodobają

Knight of Knights Metal Gun 3 Dragon Ball Z Mugen Edition 2
KOMENTARZE

Wynik działania (2 + 7):

Regulamin
Gość:
chuck
+0
2008-01-21 16:57:52
Wypas;)
Gość
+0
2006-09-16 13:24:52
puhu ty to na serio sciągnąłeś
Gość
+0
2006-09-12 19:18:13
Przepraszam bardzo, ale jak zobaczyłem screena to myśle sobie: "hm... taka mangowa bijatyka może zajmować max. 20 MB", a tu !!! 478 MB!!! Ludzie!!! tyle to MU Online nie zajmuje!!! Tragedia... ...ale ktoś to ściągnął. Szacunek. [Pewnie taka rozbudowana gra... - dop. NIC] [No...niekoniecznie :P - dop. Robcioo] [Możliwe... Tak zwykle nawet jest... - dop. NIC]
Gość
+0
2006-09-12 16:44:59
WTF?! Niecałe 500mb na jakąś ohydną chińszczyznę?! To ja już wolę zainstalować Guilty Gear, które i tak leży od dawna na stojaku i się kurzy (ble, nie lubię bijatyk zbytnio).
Gość
+0
2006-09-10 19:55:23
Gdyby gra była na naszym serwerze to nie byłoby problemu. Niestety, nie jest - więc nic się nie da zrobić. Po prostu ściągaj instalkę przez jakiś program do ściągania plików (DAP?GetRight?)i bedziesz miał ten sam efekt, co przy instalkach 60 MB(wznawianie łącza). Pozdrawiam!
Robcioo
+0
2006-09-10 19:55:23
Gdyby gra była na naszym serwerze to nie byłoby problemu. Niestety, nie jest - więc nic się nie da zrobić. Po prostu ściągaj instalkę przez jakiś program do ściągania plików (DAP?GetRight?)i bedziesz miał ten sam efekt, co przy instalkach 60 MB(wznawianie łącza). Pozdrawiam!
Gość
+0
2006-09-10 18:36:12
a mógłbyś podzielić grę na mniejsze pliki? bo mnie to by się 4 dni ściągało ... takie 60megowe pliki niebyłyby złe a tak to se raczej niepogram prze mój internet
Gość
+0
2006-09-09 18:17:31
a ja tam wole guil;ty geara ;)wiecej postaci i kombosow :D
Gość
+0
2006-09-09 17:38:23
hah pierwszy jestem ;) fajna giera nawet

1