PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Scorpion
2
Pobierz:
Dodany: 2008-02-11
Artykuł: Scorpion

ciekawy pomysł
za trudna
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2007
Pobrań: 1461
Producent: W. Salamon
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski
INNE Z TEMATU

 

Literki 2.0

Literki 2.0 Literki 2.0 Literki 2.0
OCEŃ
 Literki 2.0 składają się w sumie z czterech różnych gier słownych, podczas których będziemy mogli sprawdzić swoją spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia. Postaram się pokrótce omówić każdą z nich.

 W Literkach One mamy przedstawione poziomo w pięciu rzędach litery, które musimy ułożyć tak w obrębie danego wiersza, by utworzyły słowa. W drugim trybie gry również przyjdzie nam utworzyć wyrazy z tą różnicą, że możemy tu przestawiać litery zarówno w pionie jak i w poziomie. Dla ułatwienia samogłoski znajdują się już na właściwych miejscach i nie możemy zmieniać ich położenia. Trzeci wariant zabawy jest najtrudniejszy. Mamy litery porozrzucane po całej planszy, jedyną informacją, której będziemy mogli rozwiązać łamigłówkę jest podana liczba samogłosek znajdujących się w kolumnie i wierszu. Ostatni tryb Literki Four to odgadywanie wyrazu. Należy tutaj znaleźć jedno słowo wylosowane przez komputer.

 Jeżeli gra jest dla nas za prosta, zawsze możemy włączyć zegar, który spowoduje pojawienie się z lewej strony paska wprowadzającego limit czasu, w jakim będziemy musieli rozwiązać daną zagadkę.

 Grafika jest prosta, natomiast dźwięk usłyszymy tylko wtedy gdy zdołamy poprawnie ułożyć dany wyraz. Sterujemy wyłącznie za pomocą myszki.

 Literki 2.0 jest produkcją odznaczającą się wysokim poziomem trudności, pomimo tego uważam, że spodoba się ona wszystkim fanom rozwiązywania krzyżówek i łamania głowy.

Może Ci się spodobają

aXiebal Winter 10 Talismans Great Mahjongg
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 9):

Regulamin
Gość: