PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Medard
2
Pobierz:
Dodany: 2008-02-16
Artykuł: Medard

Kilka dodatków (wzory,budowle i tła)
Swobodne ustawianie kamery
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2007
Pobrań: 1522
Producent: Reto Schoelly
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski Niemiecka wersja językowa Niemiecki
TAGI
Autora: mahjongg, mahjong
INNE Z TEMATU

 

MahJongg Solitaire 3D

MahJongg Solitaire 3D MahJongg Solitaire 3D MahJongg Solitaire 3D
OCEŃ
Mahjongg to idealny sposób na nudnawy, deszczowy dzień. Na krótko można dać się pochłonąć dopasowywaniu takich samych wzorów do siebie, tylko po to, by pozbyć się ich wszystkich z planszy. Oczywiście, nikt nie powiedział, że jest to prosta sprawa, tym bardziej, że większość gier prezentuje typowo chińskie wzornictwo na klockach, powodując tym samym dodatkowe utrudnienie (i oczopląs w prezencie). Dziś mam zaszczyt przedstawić darmową odmianę tej dość popularnej zabawy, o nazwie MahJongg Solitaire 3D.

 Tytuł wskazuje, że mamy tu do czynienia z grafiką trójwymiarową. Oczywiście jest to prawda. Chłopaki z Reto Schoelly postarali się uprzyjemnić nam zabawę, poprzez możliwość dowolnego ustawienia kamery za pomocą myszki, dzięki czemu nie ma mowy o zasłanianiu klocków przez inne. Z bardziej ciekawszych opcji, autorzy udostępnili trzy rodzaje budowli, cztery różnokolorowe tła (z możliwością dodania własnego) oraz tyle samo wzorów na klockach, w tym standardowy.

 Choć wizualnie MahJongg Solitaire 3D wygląda bardzo przyzwoicie to zupełnie zaniedbano sferę dźwiękową, przez co nie usłyszymy nic. Gdyby postarano się chociaż o jakieś odgłosy to na pewno gra zyskałaby dodatkowych kilka punktów. W tej sytuacji jesteśmy zmuszeni do uruchomienia swojej muzyki z komputera, i sami musimy postarać się o stworzenie dodatkowego klimatu.

 Prezentowana produkcja posiada wiele w sobie dobrego i tyle samo zaniedbań. Nie ukrywam, że bardzo trudno było mi oceniać dzieło Reto Schoelly i wahałem się między ocenami 2-3. Jednak brak jednej z podstawowych opcji, skierował mnie w stronę tej niższej liczby. Wychodziły już pewne aktualizacje, więc może za jakiś czas autorzy poprawią kilka sfer rozgrywki, głównie dźwiękowych i będzie można się całkowicie cieszyć zabawą. Polecam dla zabicia nudnego czasu, bo na dobrą sprawę nie jest to zły projekt.

Może Ci się spodobają

Mystery Case Files - PS Cut the Rope: Time Travel Bloxter
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 6):

Regulamin
Gość:
Kola256
+0
2008-02-16 11:43:48

Ehh, między darmowymi "madżongami", a wersjami shareware wciąż jest ogromna przepaść.

Gość
+0
2008-02-16 09:24:13
czemu autor pisze w minusach zerowa oprawa dźwiękowa jak na filmiku z gry w tle leci jakaś muzyczka.

[Nie jakaś, tylko Vangelis i nie z gry tylko z własnych zasobów. To przykład jak można stworzyć swój własny klimat. Ale widzę, że chyba w błąd wprowadzam tym filmikiem - Medard]

1