PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
3
Pobierz:
Dodany: 2005-08-04
Artykuł: Eugen

INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: shareware
Data wydania: 2002
Pobrań: 1089
Producent: Kronos Software
Wymagania sprzętowe:
200 MHz, 64 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

Miko & Molly

Miko & Molly
OCEŃ
Mało jest gier logicznych, które pozwalają na jednoczesną zabawę dwóm osobom. Taką możliwość, prócz całkiem niezłego wykonania elementów graficznych i dźwiękowych, posiada Miko & Molly, które można określić rozbudowaną wersją Sokobana. O wiele bardziej rozbudowaną.

 Trudniej o bardziej straszniejszą, bardziej trzymającą w napięciu i pełną niespodziewanych zwrotów akcji fabułę. Z ogródka tytułowych bohaterów zniknęły wszystkie kwiatki, a gracz, wcielając się w Miko lub Molly musi je odzyskać. Na każdej z plansz znajdują się drewnanie i kamienne bloki, teleporty, windy, lodowe powierzchnie i kilka innych urozmaiceń, skutecznie blokujących dostęp do roślinki mniej wprawionym w logicznych łamigłówkach. Do ukończenia zadania przydadzą się umiejętności pchania, ciągnięcia i przenoszenia wspomnianych bloków. Jedyne co trzeba zrobić to efektywnie wykorzystać udostępnione środki. Miko & MollyWszystkie plansze przechodzi się nie tylko dla odzyskania kwiatka, ale i bijąc rekordy czasowe. To doskonała sposobność dla graczy lubiących rywalizację z innymi. Dodatkowe zmagania z czasem oraz możliwość wspólnego rozwiązywania łamigłówek ze znajomymi sprawia, że produkcja Kronos Software to dość godna uwagi gra logiczna, którą powinni obejrzeć wszyscy fani tej kategorii. I można wtedy przymknąć oko na infantylnie wyglądające intro.

Może Ci się spodobają

Świstakowy Kłopot 2 Visit 2 A Series of Unfortunate Events
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 10):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2005-08-05 14:09:52
Zainstalowałem.... NIE POLECAM! NIE ŚCIĄGAJCIE, SZKODA NA TO CZASU. [Jak zainstalowałeś, to trzeba było jeszcze zagrać :P - dop. Robcioo]
Gość
+0
2005-08-05 09:12:18
DnO........

1