PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
KapILorD
2
Pobierz:
Dodany: 2007-04-10
Artykuł: KapILorD

3D
PONG!
brak muzyki
brak innych trybów
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: GNU/GPL
Data wydania: 2001
Pobrań: 626
Producent: Steve Wortham
Wymagania sprzętowe:
300+MHz
Dodatkowe opcje:
, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Pong Mania

Pong Mania
OCEŃ
Czym jest PONG – każdy wie. Ten klasyk zrobił furorę na całym świecie. To jedna z najstarszych produkcji… Wyszło miliony przeróbek tej gry. Co najważniejsze, nie jest nudna. Ale czy prosta? Moim zdaniem tak. Właśnie dziś zaprezentuję Wam jednego z klonów PONGa – Pong Mania.  Wszystko wywiodło się z gry, która miała widok z boku, dwa paski i piłeczkę. Dziś mamy dwa krążki (w czym jeden należy do nas), piłkę i grafikę 3D. W Pong Mania jesteśmy uwięzieni w tubie, która cały czas się toczy. Wyrabia to wspaniały klimat. Sterowanie nie jest sztywne, czyli nasz krążek się rozpędza, po czym trudno go zatrzymać. Wada? Nie… Przez to jest bardziej realistycznie. Niestety nie ma możliwości gry na dwóch, ani przez sieć. Mimo to z komputerem też można się świetnie bawić. Drugą wadą Pong Mania jest niedopracowanie – powinny być jakieś inne tryby rozgrywki. Mamy tylko jeden, a gra się kończy kiedy my lub komputer zdobędziemy punkt.  Grafika – moim zdaniem nie można jej wiele zarzucić. Nie ma „kwadratów”. Są ładne odbicia, no i przede wszystkim 3D. Kiedy przejmujemy piłkę to podłoże się podświetla na kolor naszego krążka. Jest również niebrzydka tuba, o której wspomniałem w poprzednim akapicie… Jak na grę, która zajmuje na dysku niecały 1 MB – rewelacja. Muzyki niestety nie ma. Duży minus, bo jak wiecie do dobrej zabawy jest potrzebna dobra muzyka. Dźwięki są pospolite, żadna rewelacja. Lecz rozśmiesza mnie głos „ Ha! You lost!”, kiedy przegrywamy.  Sumując: Pong Mania to bardzo przyjemna przeróbka klasycznego ponga. Można się przy niej bawić godzinami. Brakuje trybu, który pozwalałby nam grać razem przy jednym komputerze. Melodii mi najbardziej brakuje. Ja przy Pong Mania bawiłem się całkiem długo. Zachęcam do ściągania, aby ta produkcja mogła was zabawić i oderwać od świata na jakiś czas.

Może Ci się spodobają

Mage Bros Incredipede Maldita Castilla
KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-06-09 19:37:16
Fajna gierka.... mogłem sobie trochę pospać :} Tak wogóle to czy da się to przejść ?
Gość
+0
2007-04-11 14:52:58
to raczej gra na 5 minut. sciagnalem, uruchomilem, zobaczylem :) na pewno brak jakiegokolwiek urozmaicenia, poruszajace sie sciany nie maja tez zadnego wplywu na rozgrywke.
Gość
+0
2007-04-11 12:11:59
gra to wyścigi to gram zara pobiorę
Gość
+0
2007-04-10 19:10:43
Jest co wyróżniać. Chyba jedyny pong jaki kiedykolwiek wydziałem w 3D :)
Gość
+0
2007-04-10 17:57:38
"Można się przy niej bawić godzinami" ... koniec cytatu. Że co?? nie będę komentował gry, bo nie ma co komentować... java na komórce bardziej wciąga niż Pong Mania... a może to gra dla ludzi z jakimiś problemami? ...ok, kiepski żart... Gra nie zasłguje w ogóle na miejsce na podium. Brąz to już wyróżnienie, tu nie ma za co wyróżnić (no chyba że za to, że mieści się na dyskietce ;) ) Pozdrawiam

1