PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
5
Pobierz:
Dodany: 2012-07-26
Artykuł: FreeMan09

Ciekawy pomysł na rozgrywkę
7 zróżnicowanych poziomów
Dobra oprawa audiowizualna
Momentami dosyć trudna
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2012
Pobrań: 258
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Of Light & Shadow

Of Light & Shadow Of Light & Shadow Of Light & Shadow
OCEŃ

Dzisiejsza propozycja to tytuł łączący w sobie elementy produkcji zręcznościowej z domieszką prostych łamigłówek. Twórcy oddali do naszej dyspozycji kilka różnorodnych poziomów, gdzie we właściwy sposób należy wykorzystywać umiejętności dwójki bohaterów, której losami przyjdzie nam pokierować.

 

Pierwsza z postaci to Dr.Shadow charakteryzujący się tym, że jest w stanie egzystować wyłącznie w mroku. Jest on dość powolny, jednak posiada bardzo dużą przyczepność (może chodzić po platformach do góry nogami), a także jest w stanie aktywować i przesuwać dane elementy na mapie. Drugi bohater to Mr.Light, który jest skoczny, szybki, ale potrafi żyć wyłącznie w promieniach światła. Przełączając się pomiędzy dwoma bohaterami musimy umiejętnie dostosować się do warunków na planszy, co wbrew pozorom - nie jest wcale takie proste.

 

Trzeba przyznać, że gra jest trudna, a mniej cierpliwe osoby mogą się szybko zniechęcić do zabawy. Do niektórych fragmentów rozgrywki musiałem podchodzić kilka razy nim udało mi się je przejść. Na szczęście właściwe rozmieszczenie punktów kontrolnych sprawia, że po śmierci nie ma konieczności rozpoczynania danego levelu od początku, ale dopiero od trudniejszego fragmentu poziomu.

 

Oprawa audiowizualna prezentuje się okazale. Modele i wszelkiego rodzaju animacje postaci wyglądają dobrze. Poziomy wykonane zostały ciekawie i są różnorodne pod wieloma względami (m.in. oprawy artystycznej czy samej konstrukcji).

 

Of Light & Shadow to interesujący tytuł z oryginalnym pomysłem na rozgrywkę. Jak dla mnie produkcja zasługuje na ocenę -5/5.


Może Ci się spodobają

Bliss Island Death Worm The Cat and the Coup
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 0):

Regulamin
Gość: