PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
3
Pobierz:
Dodany: 2007-05-24
Artykuł: Kola256

3 gry w jednej
7 języków
możliwość nauki słówek od podstaw
INFORMACJE
Gatunek: Edukacyjne
Licencja: shareware
Data wydania: 2007
Pobrań: 1234
Producent: Tinkgame
Wymagania sprzętowe:
Windows 98/ME/2000/XP/Vista , Procesor 500MHz, pamięć 128MB RAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

TiNK!

TiNK! TiNK! TiNK!
OCEŃ
Powszechnie uważa się, że inwestowanie we własną edukację jest najlepszą polisą na przyszłość. W dobie otwartych granic, licznych wymian uczniowskich i akademickich, podróży wakacyjnych, czy stypendiów i seminariów szkoleniowych z pewnością podstawą jest znajomość języków obcych. Mam przyjemność przedstawić grę TiNK!, która w niezwykle przyjemny sposób pomoże graczowi w przyswojeniu i przypomnieniu sobie wcześniej poznanych słów w językach obcych. Jest to możliwe, gdyż gra posiada w swoich zasobach język polski jako język rdzenny. Wystarczy wybrać słownictwo kraju który nas interesuje i już można ćwiczyć tłumaczenie słów między językiem polskim, a wybranym językiem nowożytnym.

 Produkt oferuje zabawę w trzech trybach gry, znanych przede wszystkim fanom logicznych łamigłówek: mahjongg, rivers i memory. Istotę zabawy przedstawię na przykładzie pojawiającego się często w serwisie Victory Games ?mahjongg?. W tradycyjnej odmianie tejże gry należy dopasowywać do siebie 2 takie same klocki, co powoduje zdjęcie ich z planszy. W TiNK! zabawa jest nieco utrudniona, gdyż zadanie gracza polega na łączeniu ze sobą klocków z naniesionymi dwoma takimi samymi wyrazami. Każde ze słów oznacza to samo, tylko w innym języku. W tak przyjemny sposób można przyswoić znajomość słów z dwunastu dziedzin, m.in. rodzina, komunikacja, czy technologia. Należy również wspomnieć o językach, które można ćwiczyć za sprawą gry TiNK!. Do wyboru (poza językiem polskim) mamy: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, chiński i japoński.

 Gra posiada również opcję nauki słówek, w tym celu wybieramy w menu najniższy z możliwych poziom trudności. Wtedy na tabliczkach mamy zaznaczone słówko w języku obcym, oraz jego polski odpowiednik. Pozwala to wzrokowcom na łatwiejsze poznawanie i zapamiętywanie kolejnych wyrazów, a co za tym idzie, na ich naukę.

 Podsumowując, TiNK! to dobra zabawa połączona z edukacją. Nie spodziewajmy się dużej dawki rozgrywki, wszak gra nastawiona jest raczej na ten drugi element. Proste wykonanie (nie o oprawę audiowizualną tu chodzi), uproszczone zasady, duży pożytek z wiedzy. Zachęcam do spróbowania. Można się pobawić, a przy okazji sprawdzić swoją wiedzę ze słownictwa w obcych językach. Uwaga. Z wersji niezarejestrowanej można korzystać przez 15 dni. Po tym okresie należy zakupić produkt u producenta, bądź odinstalować.

Może Ci się spodobają

Tangram LEGO Digital Designer Childsplay
KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 7):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-05-24 14:11:38
Bardzo kurna śmieszne Kola... :P Gra edukacyjna... tak jak obiecałeś! :)

[A to moja wina, że gra całkiem przypadkiem zawiera mahjongg? :P- Kola256]

1