PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Taeguki
3
Pobierz:
Dodany: 2007-12-23
Artykuł: Taeguki

Wielogatunkowość
INFORMACJE
Gatunek: Platformowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2007
Pobrań: 923
Producent: Becherovka Game
Wymagania sprzętowe:
Procesor 800 MHz, pamięć 256 MB, Windows 2000, XP lub Vista
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski Czeska wersja językowa Czeski ,
INNE Z TEMATU

 

Queen Lake

Queen Lake Queen Lake Queen Lake
OCEŃ
Queen Lake (Kralovna Jezer) to przygodowa gra platformowa, wydana przez Becherovka Game. Przedstawia ona opowieść o niewidomym księciu. Zadaniem gracza jest przeprowadzenie naszego księcia przez 6 rozdziałów opowieści, którą możemy przeczytać na przedstawionych kartach księgi. Rozgrywka nie byłaby niczym nadzwyczajnym gdyby nie to, że dodano do niej elementy logiczne, tzn. nie opiera się ona tylko na "idź-zabij-zbierz kluczyk-zabij-otwórz drzwi". Czasami trzeba będzie pogłówkować np. podnieść łopatę i odkopać coś w pewnym miejscu, poustawiać w odpowiedniej kolejności kamyki itp.


 Grafika w Queen Lake jest zadowalająca; nie odstrasza, ale nie jest też najładniejsza, pomimo to wytwarza ona świetny klimat. Wszystko utrzymane jest w ciemnych kolorach. Lokacje są wykonane schludnie, starannie i ogólnie wszystko pasuje do siebie. Muzyka jest praktycznie nie słyszalna, ale świetnie się komponuje i tworzy niesamowity nastrój mroku. Do dźwięków też nie można się przyczepić, uderzenia mieczem, przesuwanie dźwigni, ach! Świetne.

 Teraz kilka słów o mechanice. Silnik nie zawiera większych błędów, czasem nie będzie można zejść po drabinie, ale wtedy należy zrobić krok w bok i ponownie spróbować (błędy tego typu zdarzają się bardzo rzadko).

 Jak na tak małą produkcję, Queen Lake prezentuje się świetnie. Polecam tę pozycję wszystkim fanom platformówek, gier przygodowych i rpg-maniakom, ponieważ zawiera ona elementy każdego z w/w gatunków.

Może Ci się spodobają

Jumper Three Sketchland GoldenEye 2D
KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 3):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2010-11-29 19:00:49
O jej ku. W tą grę nie trzeba było by zagrać.

1