PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Medard
4
Pobierz:
Dodany: 2006-01-28
Artykuł: Medard

Grafika
Muzyka
Ciekawy pomysł
Tylko jedno miasto
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2004
Pobrań: 4368
Producent: projekt DigiPen
Wymagania sprzętowe:
CPU 800 Mhz, 128 MB RAM (256 dla XP), Karta graficzna 32 MB
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Scavenger Hunt

Scavenger Hunt Scavenger Hunt Scavenger Hunt
OCEŃ
Ameryka, rok 1950. Znudzona młodzież wpadła na nowy pomysł urozmaicenia sobie wolnego czasu. Na środku niewielkiego miasteczka ustawiono dużą skrzynię, a osoby biorące udział w zabawie, dostają listę przedmiotów do znalezienia. Komu pierwszemu uda się zebrać wszystkie i dostarczyć je do wspomnianej skrzyni, ten wygrywa!

 Tak w skrócie można by opisać grę pod tytułem Scavenger Hunt, jednak istnieje kilka ważnych szczegółów, o których warto wspomnieć. Owe przedmioty zaznaczone są jakimś konkretnym kolorem. Jeżeli na przykład rękawica jest na czerwono to wyruszamy na poszukiwanie czerwonego koła, po znalezieniu, którego ukazuje nam się konieczna do wystukania klawiszologia ( np. prawo, lewo, spacja itd.), dopiero po uczynieniu tego manewru, dostajemy wspomnianą czerwoną rękawicę. I teraz pozostaje nam wybór czy odstawiamy ją do skrzyni, czy też dalej kompletujemy listę. Trudne? Tylko w teorii, w praktyce jest zupełnie inaczej. Dla ułatwienia autorzy porozstawiali strzałki na planszy, aby móc zlokalizować odpowiednią barwę.

 Podczas poszukiwań natkniemy się często na różne bonusy, które dają nam możliwość przeszkadzania współzawodnikom, ale by móc ich użyć, trzeba być od siebie w odpowiedniej odległości. Bardzo ważnym elementem jest to, że nie wolno się pomylić. Jeżeli mamy odnaleźć dwie rzeczy w kolorze żółtym, to muszą być dwie (a nie trzy), inaczej w naszym koszyku zmiejszy się miejsce na inne przedmioty. Kierowana przez nas postać oprócz chodzenia, ma także możliwość biegania, jednak nie będąc robotem czasami się męczy, w tedy należy chwilkę odpocząć, aby zregenerować siły.

 Scavenger Hunt graficznie prezentuje się znakomicie. Przepięknie wykonane elementy otoczenia, multum barw oraz fantastycznie zaprojektowane małe miasteczko cieszą oko. W tle przygrywa wpadająca i dopingująca muzyka. Technicznie widać, że autorzy bardzo się napracowali i za to brawa!  Reasumując, przedstawiony przeze mnie produkt, nie dość, że posiada naprawdę oryginalny pomysł, to odziany został jeszcze w prześliczną skórę. W Scavenger Hunt jest możliwość zabawy przez Internet, niestety u mnie próba połączenia zakończyła się komunikatem, że program wykonał nieprawidłową operację, dlatego też nie jestem w stanie powiedzieć na ten temat nic więcej. Pozostaje mi tylko bardzo polecić tę grę! Miłej zabawy! Sterowanie: Kierunki - W.A.S.D. + Myszka Bieg - Spacja Uzyskanie przedmiotu z koła - prawy przycisk myszy Wykorzystanie bonusu - lewy przycisk myszy.

Może Ci się spodobają

Deity Combatant Area The Sheep Killer
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 0):

Regulamin
Gość:
pater996
+0
2010-07-02 20:12:12
Nie opłaca się w to grać strat cennego czasu
Gość
+0
2006-03-07 20:39:16
Mogli by jakies nowe mapy zaprojektować..... [To nie do nas, tylko do nich pisz :D - dop. Robcioo]
Gość
+0
2006-03-05 20:57:18
Fajna gierka.......ale po 2 dniach sie nudzi....
Gość
+0
2006-02-23 21:41:25
moze byc ale troszke nudna [Dokładnie! Szczególnie jak się jej nie rozumie.:/ heh - dop. Robcioo]
Gość
+0
2006-02-05 09:22:07
super ok polecam dla tych ktorzy nie majo co robic
Gość
+0
2006-01-29 19:51:09
troche nudna gra

1