PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
4
Pobierz:
Dodany: 2008-12-19
Artykuł: Yesir

Grafika
Grywalność
Multiplayer
Jedna mapa
Jeden model samolotu
Brak serwerów
Konfiguracja video w pliku tekstowym
INFORMACJE
Gatunek: Symulatory
Licencja: freeware
Data wydania: 2005
Pobrań: 2958
Producent: Aukiogames
Wymagania sprzętowe:
CPU 1 GHz, 128 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Skies

Skies Skies Skies
OCEŃ
Skies, to symulator samolotów z okresu I wojny światowej, gdzie toczymy walki w trybie multiplayer. Już na wstępie musze wspomnieć, że w grze nie istnieją żadne stałe serwery, do których można byłoby się podłączyć, dlatego graczy musimy sobie poszukać indywidualnie. Jednak dla tych osób, które mają sporo znajomych lubiących ten rodzaj rozrywki zostanie odkryty malowniczy świat archipelagu gdzieś na Pacyfiku, w którym będziemy toczyć ekscytujące bitwy powietrzne.

 Tym, co wyróżnia Skies od innych tego typu darmowych gier, jest nie tylko wspaniała grafika, ale też wciągająca rozrywka walk zespołowych, gdzie zadaniem naszej eskadry samolotów jest zerwać flagę umieszczoną na czubku latarni morskiej i sprowadzenie jej do bazy. Wykonanie tego nie jest łatwe, gdyż przeciwna drużyna ma takie same zadanie. Ogólnie mówiąc, mamy tutaj klasyczny tryb Capture of Flag, z tym tylko, że jest jedna wspólna flaga, o którą toczy się walka. Za każdym razem, gdy wylądujemy z flagą w bazie zdobywamy jeden, ciężko zapracowany punkt. Zdobyć flagę i dolecieć do bazy w jednym kawałku nie jest łatwo. Będąc jeszcze przy temacie gry zespołowej, wspomnę, że w jednym samolocie może znajdować się dwóch graczy. Pierwszy gracz pełni rolę pilota, drugi gracz jest strzelcem pokładowym i ma zamontowane gniazdo karabinu, które może obracać 360 stopni do o koła siebie. Oczywiście, pilot też ma zamontowany karabin maszynowy. Przy pełnej obsadzie, nie sposób niedoceniać wartości bojowej takiej maszyny.

 Niestety, muszę napisać również o minusach tej gry, a jest ich sporo. Przede wszystkim jedna niezbyt rozległa mapa, na której toczą się podniebne potyczki. Brakuje samolotów o różnych parametrach – jest tylko jeden model dla wszystkich. Jednak najpoważniejszy błąd to brak stałych serwerów, do których można się podłączyć. Tym bardziej, że prawdziwą przyjemność grania odczuwa się, gdy w powietrzu są co najmniej cztery maszyny przeciwnika. Na dodatek mamy utrudnioną konfigurację video, gdyż wszystkie ustawienia graficzne, wpisujemy w pliku tekstowym.  A szkoda, że jest tyle mankamentów, bo gdyby Skies było projektem ciągle rozwijanym, była by naprawdę przebojową gra, a tak mamy tylko zmarnowany potencjał. Jednak, jeżeli zaprosimy do rozrywki swoich znajomych, gra ta uniesie nas na skrzydłach.


Może Ci się spodobają

elu Underwater Wild Metal Country City of Rauma
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 7):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2010-10-30 12:57:47
i co to za "komentarz" ciulu? byś coś wnoszącego do tematu napisał.... Aby nie było OF - gra niczego sobie a mało na rynku podobnych
Gość
+0
2009-04-09 18:56:45
lol

1