PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Alinoe
3
Pobierz:
Dodany: 2009-06-15
Artykuł: Alinoe

Prostota
Wciąga
Tabela wyników online
Muzyka
Mało urozmaicona
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2009
Pobrań: 257
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Skull Pogo

Skull Pogo Skull Pogo Skull Pogo
OCEŃ
W życiu każdego szkieleta przychodzi czas, kiedy ma dość wszędobylskich nietoperzy i ciągle tuptających świń... zaraz... świń? Tak, to świnie, no i oczywiście nietoperze będą Twoimi głównymi przeciwnikami w tym jakże oryginalnym wyścigu z czasem i licznikiem punktów.

 Skull Pogo, jak sama nazwa wskazuje, ma dość spory związek ze skakaniem. Wcielamy się w rolę szkieleta, który pewnego dnia wpada na pomysł, aby poskakać na swoim kiju pogo po głowach wampirów przyjmujących postać prosiaków i nietoperzy. Cała gra polega na tym, aby tak manewrować siłą skoku oraz jego kierunkiem, by bez spadania na ziemię ubić jak najwięcej wrogiego tałatajstwa. Ale... to nie może przecież być takie proste, bo inaczej byłoby nudne, a zapewniam was, ta gra koło nudy nawet nie leżała. Grę urozmaicają pojawiające się co jakiś czas power-upy, wzmacniające naszego bohatera. Niektóre powodują wielokrotne powielenie naszej postaci lub wybuchowe skoki, którymi można załatwiać po kilku przeciwników naraz. Zaskakujące przy pierwszym uruchomieniu gry może być to, że nie ma żadnego paska energii. W zamian za to jest licznik czasu. Gdy pasek ten zbliża się do końca, na planszy pojawia się czerwona kula, której rozbicie powoduje pojawienie się kilku jej odłamków na planszy. Po zniszczeniu tychże drobinek przechodzimy na wyższy poziom, nasz czas się odnawia, a na planszy pojawia się więcej przeciwników i znajdziek. Zwiększa się także lekko tempo gry, oraz przyspiesza muzyka

 A właśnie, muzyka. Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, Skull Pogo cechuje prostota wykonania. Grafika jest ładna i czytelna. Mankamentem może być to, że plansza jest tylko jedna, a modele przeciwników są aż... trzy. Te niewielkie liczby jednakże nie doskwierają jeśli damy się wciągnąć grze. Przecież to najprostsze rzeczy przyciągają najbardziej, przypomnijcie sobie Icy Tower. Muzyka przygrywająca w grze potrafi zirytować po pewnym czasie, jednakże efekty dźwiękowe stoją na odpowiednim, wystarczającym poziomie.

 Gra oferuje także internetową tablicę wyników, dzięki czemu możemy konkurować z innymi graczami. Wyniki na niej są jednak tak wysokie, że ich pobijanie pozostawiam wam... bo potrzeba naprawdę sporo czasu, by dojść w tej grze do perfekcji. A właśnie to cechuje bardzo dobre gry z długą żywotnością. Pozostawiam wam do zadecydowania, czy dacie szansę tej prostej i wciągającej produkcji. Osobiście polecam. Warto!

Może Ci się spodobają

Pluto Strikes Back PacLands Owl Country
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 1):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2010-02-15 06:05:33
Jaa ale mi to ranking:D Jestem na 1 miejscu:P Wystarczy sobie edytować plik SCORES i wysłać wynik
WolF
+0
2009-06-15 23:55:13
Całkiem fajna gierka, dobra gdy coś pobieramy albo ładuje się odcinek anime on-line.
Ot, taki przerywnik :)

1