PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
3
Pobierz:
Dodany: 2012-09-07
Artykuł: FreeMan09

Klimat
Ciekawy pomysł na rozgrywkę
Krótka
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2012
Pobrań: 172
Producent: farmergnome
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Soul Jar

Soul Jar Soul Jar Soul Jar
OCEŃ

Dzisiejsza propozycja to interesująca gra zręcznościowa, która przeniesie nas do nietypowego pustynnego świata. Wcielając się w mieszkańca pustkowia wyruszamy w niebezpieczną podróż, by pomóc pewnemu robotowi powrócić do domu.

 

Rozgrywka rozpoczyna się podczas nieudanego lądowania robota nieopodal chatki naszego bohatera. Po zebraniu odpowiednich części i naprawieniu rozbitka – ruszamy w drogę. Wspólna wędrówka z maszyną ma zarówno swoje wady jak i zalety. Robot jest niewątpliwie pomocny podczas starć z przeciwnikami, jednak sprawia trochę problemów podczas przemieszczania (nie potrafi skakać co powoduje, że nierzadko musimy go przenosić na swoich barkach). Ogólnie pomysł na rozgrywkę jest ciekawy i może się podobać.

 

Podczas zabawy czeka na nas wiele niebezpieczeństw, którym będziemy musieli stawić czoło. Do przeszkód możemy zaliczyć m.in. nieprzyjemny pustynny wiatr. Zbyt długi kontakt z podmuchami narazi nas na znaczną utratę życia, dlatego najlepiej  chronić się przed wiatrem we wgłębieniach skał. Dużo problemów mogą sprawić również pojawiające się co jakiś czas - wściekłe psy. Aby je zniszczyć należy odpowiednio wykorzystać wcześniej znalezioną broń, lub poczekać aż przeciwników unicestwi nasz robot.

 

Warto podkreślić unikalny klimat samej zabawy. Autorowi pomimo pewnej prostoty udało się stworzyć bardzo ładny i interesujący świat, który dopełniają bardzo dobrze zrealizowane efekty dźwiękowe. Ogólnie pod względem audiowizualnym gra wygląda ciekawie.

 

Produkcja jest niestety trochę zbyt krótka. Jeżeli szybko ogarniemy zasady rozgrywki - to pokonanie całej gry nie powinno zająć więcej, niż 30 minut – trochę mało, aczkolwiek mam nadzieję, że autor w przyszłości rozwinie swój projekt i stworzy coś naprawdę wyjątkowego. Jak na razie 3/5.


Może Ci się spodobają

Rainbow Eclipse I Have No Tomatoes Elf Bowling 3
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 2):

Regulamin
Gość: