PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
3
Pobierz:
Dodany: 2005-10-16
Artykuł: Eugen

INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2005
Pobrań: 1195
Producent: Monkey Business
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Sub Zero Conditions

Sub Zero Conditions Sub Zero Conditions Sub Zero Conditions
OCEŃ
Jason nigdy nie był przeciętniakiem. Wręcz przeciwnie, miał zostać bohaterem ludzkości w sprawie grożącego jej meteorytu. Niestety, bohaterem nie został, misja się nie powiodła. Znaleźli się za to ludzie, którzy postanowili wykorzystać jego nieprzeciętne umiejętności do własnych celów i wysłali go do akcji.

 Gra nie jest wybitnie skomplikowana. Plansze są rozłożone tak aby nie było problemów z wybraniem drogi, na której pojawiają się jedynie przeciwnicy. Jedyny dialog występuje przed walką ze swego rodzaju "bossem". Pozostałe teksty to monologi - przemyślenia głównej postaci. Jak przystało na łatwą i szybką rozrywkę, masową eksterminację mutantów wspomoże osiem rodzajów broni, od zwykłej gazrurki, przez shotguna i karabin maszynowy, do potężnego działa energetycznego. Szkoda, że autor nie pomęczył się nad symbolami aktualnie używanego sprzętu, bo białe obrazki są zbyt archaiczne.

 Jeśli graliście w opisywaną przeze mnie wcześniej grę Monkey Business pod tytułem Unrelenting 2: Stonehenge, nie będziecie mieli problemu z opanowaniem klawiatury w Sub Zero Conditions. Grafika sprawia wrażenie niedopracowanej, zrobionej w pośpiechu, bez dopieszczania detali. Dźwięk także nie zachwyca. Odnosząc się do wspomnianego wcześniej tytułu, można mu wytknąć pewne niedociągnięcia.

 Mimo wspomnianych wad i niedoróbek, Sub Zero Conditions pozwoli sie rozerwać mało wymagającym graczom, którzy nie potrzebują więcej niż wpakowanie magazynka w zbliżające się potwory. Szkoda tylko, że zabawy starczy jedynie na kilkadziesiąt minut. Później pozostaje tryb areny, pozwalający na uwolnienie agresji, ale sami odkryjcie co oferuje.

Może Ci się spodobają

AWOL - A Wasting of Life Born To Be Big Mario Forever
KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-07-15 16:01:10
hej! ta gra ma drugą część itd
Gość
+0
2006-08-08 21:40:10
gra jest taka sobie jak ktos ma bardzo slabego kompa moze byc a co do tigera niezly analfabeta
Gość
+0
2006-05-05 11:43:11
Nie ściągam, boję się:]
Gość
+0
2005-10-18 20:17:41
no morze byc ale troghe do kitu
Gość
+0
2005-10-17 16:22:18
No niezła gierka ale na słabszych kompach skacze :(:(:(

1