PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
3
Pobierz:
Dodany: 2005-10-16
Artykuł: Eugen

INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2005
Pobrań: 1197
Producent: Monkey Business
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Sub Zero Conditions

Sub Zero Conditions Sub Zero Conditions Sub Zero Conditions
OCEŃ
Jason nigdy nie był przeciętniakiem. Wręcz przeciwnie, miał zostać bohaterem ludzkości w sprawie grożącego jej meteorytu. Niestety, bohaterem nie został, misja się nie powiodła. Znaleźli się za to ludzie, którzy postanowili wykorzystać jego nieprzeciętne umiejętności do własnych celów i wysłali go do akcji.

 Gra nie jest wybitnie skomplikowana. Plansze są rozłożone tak aby nie było problemów z wybraniem drogi, na której pojawiają się jedynie przeciwnicy. Jedyny dialog występuje przed walką ze swego rodzaju "bossem". Pozostałe teksty to monologi - przemyślenia głównej postaci. Jak przystało na łatwą i szybką rozrywkę, masową eksterminację mutantów wspomoże osiem rodzajów broni, od zwykłej gazrurki, przez shotguna i karabin maszynowy, do potężnego działa energetycznego. Szkoda, że autor nie pomęczył się nad symbolami aktualnie używanego sprzętu, bo białe obrazki są zbyt archaiczne.

 Jeśli graliście w opisywaną przeze mnie wcześniej grę Monkey Business pod tytułem Unrelenting 2: Stonehenge, nie będziecie mieli problemu z opanowaniem klawiatury w Sub Zero Conditions. Grafika sprawia wrażenie niedopracowanej, zrobionej w pośpiechu, bez dopieszczania detali. Dźwięk także nie zachwyca. Odnosząc się do wspomnianego wcześniej tytułu, można mu wytknąć pewne niedociągnięcia.

 Mimo wspomnianych wad i niedoróbek, Sub Zero Conditions pozwoli sie rozerwać mało wymagającym graczom, którzy nie potrzebują więcej niż wpakowanie magazynka w zbliżające się potwory. Szkoda tylko, że zabawy starczy jedynie na kilkadziesiąt minut. Później pozostaje tryb areny, pozwalający na uwolnienie agresji, ale sami odkryjcie co oferuje.

Może Ci się spodobają

Nab AxySnake All the King's Men
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 3):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-07-15 16:01:10
hej! ta gra ma drugą część itd
Gość
+0
2006-08-08 21:40:10
gra jest taka sobie jak ktos ma bardzo slabego kompa moze byc a co do tigera niezly analfabeta
Gość
+0
2006-05-05 11:43:11
Nie ściągam, boję się:]
Gość
+0
2005-10-18 20:17:41
no morze byc ale troghe do kitu
Gość
+0
2005-10-17 16:22:18
No niezła gierka ale na słabszych kompach skacze :(:(:(

1