PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
2
Pobierz:
Dodany: 2010-12-28
Artykuł: Eugen

świąteczny nastrój
po kilku etapach zbyt schematyczna
INFORMACJE
Gatunek: Platformowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2010
Pobrań: 252
Producent: Sokurah
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

The Night Before Christmas

The Night Before Christmas The Night Before Christmas The Night Before Christmas
OCEŃ
FILM

Praca Świętego Mikołaja jest obok Trójkąta Bermudzkiego i Kryształowej Czaszki jedną z największych tajemnic współczesnego świata. Nikt nie jest w stanie naukowo wyjaśnić w jaki sposób sympatyczny grubasek potrafi w tak krótkim czasie "obsłużyć" dzieci na całej kuli ziemskiej. Bo przecież prezenty jakoś znajdują się pod choinką, prawda?

The Night Before Christmas to niekoniecznie remake, jakie zwykły pojawiać się Tardis Remakes. Sokurah zaczerpnął pomysł z kilku innych gier, szczególnie Elevator Action (nie grałem) i ubrał w świąteczne wdzianko. Cała zabawa polega na przenoszeniu prezentów z różnych miejsc budynku pod choinkę. W przemieszczaniu Mikołaja pomaga winda umiejscowiona centralnie, która jeździ swoim rytmem - jak nie uda się wskoczyć, trzeba poczekać na następny kurs.

Nie da się jednak spokojnie wykonać swojej pracy. Co chwila pod nogami będą plątać się dzieciaki, które z zaspanymi oczami łażą po piętrach szukając czegoś do zjedzenia. A dodać trzeba, że ciasteczka, butelki mleka, torty i tym podobne smakołyki są potrzebne również Mikołajowi do utrzymania formy. W końcu bieganie po domu jest co najmniej wyczerpujące. Trzeba pilnować, żeby zbyt wiele dziatwy nie krążyło jednocześnie, bo wtedy rośnie prawdopodobieństwo odkrycia, że jakiś obcy grubas kręci się po domu. A po co wzywanie policji, a później sprawa w sądzie? Najlepiej pozostać w ukryciu. I w tym celu podkładacz prezentów wyposażony jest usypiacz. Ale nie taki zwykły, jak nasączony eterm gazik, a magiczny - coś w rodzaju sprayu z białym proszkiem. Im bardziej rozbudzone dziecko, tym dłużej należy go usypiać, ale prędzej czy później każde zdecyduje się wrócić do pokoju.

Kolejne etapy zabawy to konieczność dostarczenia większej liczby prezentów i możliwość wytrzymania z większą zgrają dzieciaków. Wszystko po jak najlepszy wynik, który znajdzie się na oficjalnej stronie gry.

The Night Before Christmas to sympatyczna, aczkolwiek krótka gra ze świętami w tle. Pograć można, wielkiej grywalności się nie spodziewajcie, ale zawsze to miło popodkładać prezenty ze świątecznymi utworami w tle.


Może Ci się spodobają

Echo the Mouse - Cheesy Capers Sonic Chaos Strikes Again Jazz Jackrabbit 2
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 4):

Regulamin
Gość: