PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
3
Pobierz:
Dodany: 2007-12-12
Artykuł: Kola256

INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2004
Pobrań: 367
Producent: Gamelab
Dystrybutor: Play First
Wymagania sprzętowe:
Procesor 600 MHz, pamięć 128 MB
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Subway Scramble

Subway Scramble Subway Scramble Subway Scramble
OCEŃ

Jak wszyscy wiemy, metro ma za zadanie rozładowywać tłok komunikacyjny w nadziemnej części miasta. Przy obecnym wzroście liczby ludności, krzyżowanie się linii metra, powstawanie licznych rozjazdów, oraz plątanina tuneli to jedyne słuszne rozwiązanie na przeładowanie w największych miastach świata. Pojawia się jeden problem. Ktoś musi zapanować nad tą zamotaną siatką połączeń podziemnych, aby wagoniki dojeżdżały na czas do celu, stacje nie były zbytnio zatłoczone, oraz, co najważniejsze, przy przecinaniu się szlaków pociągi na siebie nie wpadały. I tu pojawia się zadanie dla Ciebie. Czy zdołasz zapanować nad tym bałaganem, pokierować wagoniki na odpowiednie stacje nie doprowadzając przy tym do katastrofy?

 Od razu wspomnę, że Subway Scramble, wbrew opisowi ze wstępu, nie jest symulatorem światowych sieci metra, lecz uproszczoną grą zręcznościową. Na każdej planszy otrzymujemy kilka stacji oraz kilka pociągów, a nasze zadanie polega na dowiezieniu wszystkich pasażerów na odpowiednie perony. Skąd mamy wiedzieć, dokąd dany pasażer chce dojechać? Ano ilustruje nam to... jego kolor, zgodny z kolorem danej stacji. Oczywiście, sama sieć to nie linia prosta, lecz często przecinające się nawzajem pętle. Na każdej stacji zabieramy kilku pasażerów, których musimy wysadzić na odpowiednich peronach, aby móc w ich miejsce przyjąć na pokład pociągu kolejnych. Rozgrywka na danym poziomie kończy się w momencie, gdy dowieziemy na właściwe stacje określoną ilość podróżnych.

 Gra podzielona jest na dwa tryby zabawy. W Around the World czeka na nas 50 logiczno ? zręcznościowych łamigłówek, umiejscowionych w pięciu miastach świata. Nasze zadanie polega rzecz jasna na rozładowywaniu tłoku na kolejnych, coraz bardziej przeładowanych stacjach. Z kolei w Rush Hour możemy sami wybrać poziom trudności. W tym trybie rozgrywki mamy za zadanie dowieźć wszystkich pasażerów w określonym limicie czasowym na właściwe stacje.

 Subway Scramble to gra przeznaczona dla fanów myślenia i działania na czas. Przeciętna, lecz przyjemna oprawa audiowizualna zachęca do zabawy. Szczególnie ciekawie wygląda Menu Główne, dobrze wkomponowane w motyw przewodni gry. Rozgrywka i sama idea zarządzania siecią metra są uproszczone i schematyczne, ale nie jest to przecież symulator. Dotrwałem do 37. poziomu w Across the World i mogę potwierdzić, że przebieg zabawy (nie licząc wzrostu ilości stacji i poziomu trudności) się nie zmienia. Podsumowując, Subway Scramble to gra przeciętna, ale godna uwagi.


Może Ci się spodobają

Zoomstar Megaracing Maximum Frozen-Bubble Moorfrosch XS
KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 4):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2008-11-04 17:05:33
Super gierka tylko szkoda ,że demo

1