PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
4
Pobierz:
Dodany: 2013-11-05
Artykuł: Jan Giemza

fajna bijatyka
ciekawi bohaterowie do wyboru
tryb platformówkowy
grafika do poprawki
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2011
Pobrań: 198
Producent:
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Super Smash Bros. Crusade

Super Smash Bros. Crusade Super Smash Bros. Crusade Super Smash Bros. Crusade
OCEŃ

Imponujące mordobicie z bohaterami twojego dzieciństwa.

 

Super Smash Bros. Crusade to spory projekt. Na liście twórców znajduje się kilkanaście nazwisk zapaleńców, którzy pragną stworzyć bijatykę godną kultowej serii Nintendo.

 

I wiecie co? Są na najlepszej drodze do osiągnięcia celu. Ich produkcja jest ze wszech miar oldschoolowa, ale dostarcza sporo dobrej zabawy. Duża w tym zasługa samych postaci, którymi możemy walczyć. Mario, Luigi, Pikachu, Yoshi, Sonic, Donkey Kong, Kirby, Bomberman, Snake, Goku, Tyu, Link... a pełna lista jest, uwierzcie mi, znacznie obszerniejsza.

 

Trybów rozgrywki nie ma zbyt wiele, ale też nie można narzekać. Oprócz rozgrywek 1v1 i 2v2 z komputerem lub żywym przeciwnikiem, mamy też zabawę w jak najszybsze rozwalanie celów oraz coś dla fanów platformówek, czyli poziomy zręcznościowe na czas.

 

Sama walka jest rewelacyjna i każdy fan Super Smash Bros. poczuje się, jakby trafił na nieznaną wcześniej odsłonę. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to jedynie do grafiki: widać, że odpowiadały za nią różne osoby. Momentami rozgrywka przypomina wyklejankę z różnych tytułów, zwłaszcza gdy Mewtwo walczy z Ryu na planszy z Super Mario Bros. Czyste szaleństwo.

 

No i ta sztuczna inteligencja... Można powiedzieć, że trzyma poziom innych bijatyk. Czyli – niestety – dość przeciętny. Bez kumpla to nie to samo.

 

Super Smash Bros. Crusade to dobra gra, a wszystko wskazuje na to, że będzie coraz lepsza. Czekam przede wszystkim na zapowiadany od dawna Story Mode – jeśli twórcy nie pokpią sprawy, ma on potencjał na coś naprawdę wyjątkowego. Polecam!


Może Ci się spodobają

Born To Be Big B-Clopd 3D Stunt Playground
KOMENTARZE

Wynik działania (2 + 7):

Regulamin
Gość:
Jan Giemza
+0
2013-11-07 03:19:04
Prawda. Ja się po prostu przyzwyczaiłem do domyślnego sterowania. :)
skorotrzeba..
+0
2013-11-05 14:38:24
gra jest całkiem fajna ja jednak skresliłbym wadę w postaci grafiki a dodał poważniejsze wady- wage pliku po rozpakowaniu oraz najgorsze kłopoty z ustawianiem klawiszy, tak to zaplątali ze to poezja ? dodali jakieś skroty klawiaturowe pod P i tak dalej , w menu ustawień ,zeby zeminić dany klawisz w każdej normlanej grze trzeba wcisnąć enter wprowadzic nowy i zatwierdzić. tutaj trzeba kliknąć stary guzik przykładowo jak chcemy zmienić klawisz skoku zamiast 'i ' zeby było 'z' to trzeba wcisnąć'i' a nie enter. mało tego pod niektorymi klawiszami (jak pod P ) są jakieś skróty klawiaturowe ktore aktywują chalenge, a najgorsze jest to wystarczy omyłkowo (lub z przyzwyczajenia) nacisnąć przycisc' Escape' zeby wyjść z gry i od nowa oglądać ten masakrycznie długi proces uruchamiania :/Mozna wyjsc z siebie, naszczescie można zdefiniować klawisze z poziomu notatnika ( co tez nie jest ułatwione bo zamiast zwykłego 'a' ' b' ' z' itp klawisze są zaszyfrowane pod cyframi

1