PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Medard
4
Pobierz:
Dodany: 2006-04-08
Artykuł: Medard

Kilka rodzajów światów
Multum poziomów
Niezła grafika
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2006
Pobrań: 2247
Wymagania sprzętowe:
Pentium/AMD III 600 MHz, 64 MB RAM, Karta Graficzna 16 VRAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Ta-Ta Mahatta

Ta-Ta Mahatta Ta-Ta Mahatta Ta-Ta Mahatta
OCEŃ
Gry logiczne z natury nie są tak bardzo rozchwytywane i popularne jak to ma miejsce w innych gatunkach, to też ich fani należą raczej do wąskiej grupy świata wirtualnego. Ta-Ta Mahatta ma okazję to zmienić, bo zawiera w sobie oprócz podstawowych do wykonania zadań logicznych, także sporo elementów zręcznościowych, a co za tym idzie posiada bardzo, bardzo dużo grywalności.

  Rozgrywka toczy się w pięciu różnych światach, z których cztery są zablokowane i zakończenie jednego uaktywni dopiero następny. Owe światy zawierają w sobie po kilka dość oryginalnie wykonanych poziomów i przejście ich zajmie na pewno sporo czasu. Cała zabawa podzielona jest na zadania wymagające nie tylko logicznego myślenia, ale także, tak jak wspomniałem na początku, często sporej zręczności. W grze występuje kilka postaci, a każda z nich potrafi wykonywać tylko jedną rzecz, na przykład skakać albo przesuwać skrzynie. Wszystkimi kierujemy na zmianę, bo tylko odpowiednia współpraca może prowadzić do zwycięstwa. Misje są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu nie ma tu mowy o nudzie. Oczywiście im dalej zachodzimy, tym trudniej jest ukończyć poziom. Na szczęście autorzy pomyśleli o możliwości zapisu stanu gry, bez tego raczej nie byłoby mowy o komfortowej zabawie.

 Świat Ta-Ta Mahatta jest w całości trójwymiarowy, ale dość specyficzny i niekoniecznie każdemu może przypaść do gustu. Postacie wyglądają trochę śmiesznie, to samo tyczy się ich ruchów, jednakże nie można powiedzieć, że jest to cecha negatywna, po prostu oryginalna. Podczas zabawy z głośników wydobywają się różne melodie, ale nie stoją na tak wysokim poziomie, aby się nimi zachwycać. Reszta dźwięków to także nic nowego, choć należy cieszyć się, że w ogóle występują.

 Produkcja ta pokazuje doskonale, że można zrobić bardzo dobrą grę logiczną, która zawierając w sobie rewelacyjny pomysł i nienaganne wykonanie, potrafi pochłonąć bez reszty. Multum poziomów, zagadek, wrogów i przede wszystkim oryginalność sfery otoczenia, nie pozwala tak szybko zapomnieć o Ta-Ta Mahatta. Bawcie się dobrze!

Sterowanie: Kierunki - strzałki Następna postać - S Poprzednia postać - A Zmiana kamery - X Akcja - Z Menu - Spacja

Może Ci się spodobają

Podniebne Kulki Deluxe Squarez Dispecer
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-07-22 08:22:27
Gra jest dobra.
Gość
+0
2006-08-07 19:08:27
hehe i zpomnili dodac w plusach i minusach ze to Freeware!!!!!!!!!!!! normalny shock
Gość
+0
2006-04-10 08:08:35
pomysł podobny do Vikings. całkiem fajna
Gość
+0
2006-04-09 10:33:22
myśle że lepiej by to wyszło w rzucie izometryrcznym niż w 3D, poza tym gra jest stosunkowo prosta bowem polega na współpracy bohaterów (tak jak w Paintball lemmings).
Gość
+0
2006-04-09 09:26:19
eee...taka se... "Manu - Spacja" Manu? :D
Gość
+0
2006-04-08 21:15:01
jednak nie podoba mi sie radze nie ściągac
Gość
+0
2006-04-08 20:06:06
Będę dopiero ściągać, ale myślę, że mi suę spodoba, bo z reguły lubię takie gierki, jakznacie jakieś fajne stronki napiszcie prosze, pozdro

1