PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
3
Pobierz:
Dodany: 2007-10-24
Artykuł: Kola256

wciąga
spora grywalność
ciekawe projekty lokacji
oprawa audiowizualna
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 1997
Pobrań: 330
Producent: ORT Software
Wymagania sprzętowe:
Windows 98,2000,Me lub XP, pamięć 32 MB
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

TerraFire

TerraFire TerraFire TerraFire
OCEŃ

Nuklearne głowice zostały skradzione i ukryte w tajnych pieczarach, zabezpieczonych niezliczoną ilością pułapek. Podjąłeś się niezwykle trudnego zadania ? odzyskania wszystkich ładunków atomowych i odstawienia ich bezpiecznie na naszą planetę. Musisz pokonać wszelkie przeciwności, odnaleźć głowicę w dziesiątkach tuneli, a następnie wydostać ją na powierzchnię, zanim wybuchnie.

 Na gracza czeka aż 27 misji w pięciu światach (w tym misje bonusowe, polegające np. na zniszczeniu asteroidy). Poruszamy się małym statkiem kosmicznym, na który działa siła grawitacji (podobnie jak w Crazy Gravity). W gąszczu tuneli zmuszeni jesteśmy do unikania pułapek (ognia, ukrytych dział, czy radarów wystrzeliwujących w naszą stronę pociski). Jak wspomniałem, nadrzędnym zadaniem jest odszukanie głowicy, przyczepienie jej do statku i ucieczka z bazy. Czas na wzbicie się w przestrzeń kosmiczną z ładunkiem jest ograniczony. Mimo, iż manewrowanie statkiem jest wtedy utrudnione, jak najszybciej należy uciec, starając się rzecz jasna nie uszkodzić naszego pojazdu.

 Pomimo swojego wieku, TerraFire jest produkcją niezwykle grywalną i co najważniejsze ? wciągającą. W ferworze zabawy nie zwraca się uwagi na słabą oprawę audiowizualną. Niegdyś gra shareware, uwolniona z powodu braku kompatybilności z Windows Vista. Pozycja obowiązkowa dla fanów kosmicznych strzelanek i łamaczy palców.


Może Ci się spodobają

Huey Skip Lancer Inside My Radio
KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2009-09-30 19:55:12
Grałem w tą gre i nic do grafiki nie mam. Podoba mi się ten styl. A gra świetna Polecam =)
ultraphaze
+0
2008-06-25 05:44:00
klasyka
:)
Gość
+0
2007-10-24 00:12:39
Trochę krótka ta recenzja :) Jak opis na stronie producenta :)

[A co byś chciał? Tusz się skończył. - Kola256]

1