PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
5
Pobierz:
Dodany: 2012-11-06
Artykuł: FreeMan09

Klimatyczna oprawa audiowizualna
Duża liczba poziomów
Różnorodna mechanika zabawy
Tryb kooperacji
Wyważony poziom trudności
INFORMACJE
Gatunek: Platformowe
Licencja: komercyjna
Data wydania: 2012
Pobrań: 158
Wymagania sprzętowe:
procesor: Dual Core 2.0GHz,pamięć:256MB, karta zgodna z DX9
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

The Adventures of Shuggy

The Adventures of Shuggy The Adventures of Shuggy The Adventures of Shuggy
OCEŃ

Dzisiejsza propozycja to rewelacyjna produkcja platformowo-logiczna, w której przyjdzie nam pokierować losami młodego wampira o imieniu Shuggy. Nasz bohater to niegroźny i przyjazny potwór, będący właścicielem ogromnej posiadłości, wypełnionej dziwnymi stworami.

 

Zasady gry nie są skomplikowane. Na każdym z dostępnych poziomów, głównym celem jest zebranie wszystkich zielonych kryształków - porozrzucanych po planszy. Pozbieranie diamentów (a tym samym ukończenie poziomu) odblokowuje dostęp do kolejnych lokacji i etapów. Warto podkreślić, że gra jest rozbudowana i oferuje ponad 100 różnorodnych leveli – zapewniając tym samym wiele godzin dobrej zabawy. Dodatkowo jeżeli mamy z kim grać, możemy wypróbować specjalne etapy przygotowane z myślą o  kooperacji na jednym komputerze.

 

Poziomy zostały zrealizowane - bardzo dobrze. Widać idealnie, że autorzy doskonale przemyśleli rozlokowanie wszystkich elementów na planszy, tak aby produkcja z jednej strony stanowiła wyzwanie, a z drugiej nie była zbyt trudna. Warto również podkreślić, że same levele są różnorodne, nie tylko pod względem wizualnym, ale także w aspekcie ogólnej mechaniki rozgrywki. Podczas zabawy zobaczymy m.in. takie patenty jak: wykorzystywanie liny, zmniejszanie/zwiększanie postaci, obracanie całej planszy, teleporty, zmiana grawitacji, czy podróże w czasie w stylu Timeslipta.

 

Grafika jest ładna, czytelna i przyjemna dla oka. W połączeniu z bardzo ciekawą ścieżką audio - tworzy niesamowity klimat, który naprawdę ciężko jest podrobić.  Animacje postaci wyglądają estetycznie i mają swój unikatowy, charakterystyczny styl.

 

The Adventures of Shuggy to udana gra, która powinna przypaść do gustu wszystkim wielbicielom produkcji platformowych, z lekką domieszką prostych wyzwań logicznych. Tytuł posiada ogromną liczbę poziomów, urozmaiconą mechanikę zabawy, oraz klimatyczną oprawę audiowizualną. Jak dla mnie zasłużone 5/5.

 

PS Demo dostępne jest również w serwisach Steam i Desura.


Może Ci się spodobają

Another World Treasure Tower Megaman 21XX
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 0):

Regulamin
Gość: