PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
5
Pobierz:
Dodany: 2008-02-27
Artykuł: Yesir

Efektowne ciosy
Wciągająca rozrywka
Grafika
Brak innego języka
INFORMACJE
Gatunek: RPG
Licencja: freeware
Data wydania: 2007
Pobrań: 3477
Producent: Tomoshibi
Wymagania sprzętowe:
Pentium III 800 Mhz, 512MB RAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Japońska wersja językowa Japoński
INNE Z TEMATU

 

The Ruins Of The Lost Kingdom

The Ruins Of The Lost Kingdom The Ruins Of The Lost Kingdom The Ruins Of The Lost Kingdom
OCEŃ
Na dalekim wschodzie, pośród rozległych stepów poprzecinanych lasami, istniało królestwo, gdzie mieszkańcy zajmowali się swoimi typowymi sprawami. Do wspomnień już należały czasy, kiedy mroczne siły nawiedzały tą okolice, wysyłając demony, armie ciemności, które miały zrównać z ziemią wszystko, co człowiek stworzył własną ręką. Nastąpiła ciężka walka miedzy złem, a dobrem. Lecz ludzie ostatecznie wygrali. Ciemne moce odeszły z ludzkich siedzib i nastąpiły spokojne czasy dla jego mieszkańców. Sto lat później demony ponownie zaczeły o sobie dawać znać. Po królestwie zaczęły krążyć niepokojące wieści, że w lasach kryją się dziwne stwory. Ty, jako żądny przygód i odważy wojownik postanawiasz zapuścić się głęboko w las, aby przekonać się co tam się ukrywa.

 The Ruins Of The Lost Kingdom jest japońską produkcją RPG, tworzoną z bardzo dużym naciskiem na typową bijatykę. Wcielamy się w postać wojownika, który za pomocą miecza wycina w pień napotkanych wrogów. Już po kilku sekundach gry, dostrzegamy w lesie liczną, aczkolwiek rozproszona grupę przeciwników. Są to bestie, które nigdy wcześniej nie widziałeś. Atakujący w pojedynkę nie są groźni, ale liczebnie stanowią niebezpieczną siłe, przed którą przyjdzie czasami uciekać. Oprócz siły fizycznej nasz wojownik obeznany jest też z magią. Różnorodność ciosów naszego bohatera jest już na starcie dość imponująca. Zabijając przeciwników, zaczynamy zdobywać doświadczenie, dzięki któremu nasz wojownik staje się szybszy, silniejszy i potężniejszy we władaniu bronią białą i używaniu czarów. Czasami martwi przeciwnicy zostawiają rożne przedmioty, które pomagają przetrwać w dalszej drodze.

 Trójwymiarowa grafika jest przepiękna. Ładnie zostały wykonane tła, w których cała zabawa się odbywa. Naszą przygodę toczymy w lasach, w ruinach budowli, podziemiach, w zamku i tak dalej. Przeciwnicy to przeważnie bestie, węże, galarety, szerszenie, upiory, kościotrupy, a im dalej zajdziemy, tym spotkamy nowych wrogów, trudniejszych do pokonania. Wykonywane ciosy są efektowne i robią wrażenie, zwłaszcza wtedy, gdy połączymy serie ?kombosów? z czarami ataku. W tle przygrywa wpadająca w ucho muzyka. Reszta dźwięków to zazwyczaj okrzyki naszego bohatera oraz ciosy.

 The Ruins Of The Lost Kingdom jest niestety po japońsku, dlatego też, zamiast normalnych liter wyświetlają się ?krzaczki?, a czasami pusty tekst. Gra posiada kilka opcji rozrywki, w tym tryb przygodówki, gdzie gracz porusza się po mieście w cywilu, bez broni. Brak angielskiego tekstu, uniemożliwia zrozumienie przejścia tego trybu. Dla tych co mają problem z rozpoczęciem gry, mam małą podpowiedź: naciskaj do skutku przycisk Z.

Może Ci się spodobają

Blades of Avernum Smashmuck Champions Spiral Knights
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 3):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-11-01 12:54:30
Noo, to typowe dla Japów. We wszystkich innych krajach nie byłoby problemu z wydaniem gry po angielsku, żeby była dostępna dla wszystkich ale Japy nieee, oni musza być inni i wydawać gry w swoim, prawie dla nikogo nie zrozumiałym języku. W dzisiejszych czasach ludziom nie potrzebne są szyfry, kody czy inne enigmy, wystarczy napisać coś po japońsku.
Gość
+0
2012-07-10 21:06:16
Cóż, gra naprawdę wygląda ciekawie. Grafika prezentuje się naprawdę dobrze, tak samo oprawa muzyczna. Faktycznie, ograniczenia językowe uniemożliwiają normalną grę , a w tym przypadku chyba zostaje jedynie nauka języka. Na szczęście, jako tako umiem język japoński, a to pozwoliło mi dłużej cieszyć się grą. Naprawdę, kawał dobrej roboty, jednak, na dłuższą metę, nie polecam ludziom, nie obeznanym z językiem kraju kwitnącej wiśni :)
Gość
+0
2011-09-09 18:09:58
na wet fajna gra


Gość
--1
2010-11-14 13:43:00
zagrajta se w fear zesracie sie xd
Gość
--1
2010-11-14 13:41:45
lasthaos fajny gta4
Gość
--1
2010-07-10 21:08:22
zagraj w GTA4 to jest coś xD
Gość
+0
2010-03-15 11:30:23
to MMORPG???
Gość
+0
2009-10-02 21:59:58
czaderska giera :D Ale GTA 2 nic ni przebije xP
Gość
+0
2008-12-19 22:42:23
jak zapisuje sie grę?
Gość
+0
2008-12-19 12:50:59
macie najlepszy serwis w polsce.
nawet tut jak gry sciagac xD
pozdro dla adminów,dobra robota!

1 2 Następna