PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Snake
5
Pobierz:
Dodany: 2006-03-05
Artykuł: Snake

Freeware!
Wciąga
Oparta na zasadach pełnopłatnej Trackmanii
Wyzwala chęć rywalizacji
The Way It's Meant To Be Played ;)
INFORMACJE
Gatunek: Wyścigowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2005
Pobrań: 53317
Producent: Nadeo
Wymagania sprzętowe:
Procesor 450 MHz, 64 MB RAM, grafika 32 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN & Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Trackmania Nations ESWC

Trackmania Nations ESWC Trackmania Nations ESWC Trackmania Nations ESWC
OCEŃ
 Trackmania Nations ESWC jest darmową wersją popularnej, komercyjnej serii zręcznościowych wyścigów Trackmania. Moja przygoda z serią zaczęła się stosunkowo niedawno - od świetnej i jednocześnie zwariowanej Trackmanii Sunrise. Opisywane tutaj Nations jest stworzonym przez Nadeo produktem mającym promować markę.

 Przed przystąpieniem do gry należy wybrać kraj, z którego pochodzimy (niestety nie ma Polski!) i utworzyć konto do gry w Internecie na serwerze Nadeo. Trackmania Nations ESWC polega właśnie na rywalizacji pomiędzy krajami (obecnie prowadzi Francja), a najlepsi gracze ze zwycięskiego kraju otrzymają... 400 000 dolarów. Tryb dla pojedyńczego gracza został tu potraktowany nieco po macoszemu i służy właściwie jedynie do celów przygotowawczych przed multiplayerem. Trackmania to ścigałka bardzo niekonwencjonalna i czysto zręcznościowa. W Nations dostępny jest tylko jeden pojazd (przypominający bolid Formuły-1) i za jego pomocą będziemy wykręcać coraz to bardziej wyśrubowane czasy na bardzo zakręconych trasach. Wyobraźcie sobie, że sytuacje, w których będzimy jechać z prędkością powyżej 500 (czegoś, Nadeo nigdy nie używała określenia mile czy kilometry), a przed nami trasa, której nie powstydziłby się nawet żaden porządny Rollercoaster (!!!) są tutaj na porządku dziennym. I taka właśnie jest Trackmania - stawia głównie na prędkość, frajdę płynącą z pokonywania wykręconych tras i pobijaniu kolejnych rekordów. I to właśnie zadecydowało o ogromnym sukcesie serii (do dziś tworzone są setki tysięcy tras przez fanów do wszystkich wersji gry). Wróćmy na chwilę do tego, co oferuje gra dla osób, które nie chcą grać po Sieci. Mamy więc trening na 3 poziomach trudności, na każdy z nich składa się 30 tras do pokonania (zaczynając od najprostszych polegających tylko na wciśnięciu gazu do dechy, a skończywszy na takich, których pokonanie wymaga niemal małpiej zręczności), co daje nam łączną sumę 90 torów treningowych. Oprócz tego można zagrać z żywymi przeciwnikami w trybie Hot Seats (czyli na zmianę przy jednym komputerze). Nie ma się co oszukiwać, prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero w trybie sieciowym. Po podłączeniu do serwera (co ważne - tutaj liczba tras jest niemal nielimitowana, gdyż robią je admini serwera w bardzo prostym i przejrzysztym edytorze, z którego korzysta samo Nadeo) ściagamy się z czasem. Zabawa polega na pokonaniu trasy w jak najkrótszym czasie. Nie ma mowy o żadnych przepychankach na torze, gdyż wrogów widzimy jedynie jako ghost-cary, a w zręcznościówkach byłoby to wskazane. Niestety, zmorą Trackmanii Nations są duże lagi. Co prawda nie przeszkadza to w samej grze, bo nasz czas po zakończonym przejeździe i tak zostanie naliczony uczciwie, ale podczas samego wyścigu widać "haczące" pojazdy wrogów czy zupełnie nieaktualne czasy.

 Grafika hula na niezmodyfikowanym silniku Trackmanii Sunrise (drobnym modyfikacjom została poddana dopiero najnowsza Trackmania Original) i prawdziwą moc - czego nie kryją nawet twórcy - pokazuje dopiero na kartach Nvidii. Widać tu również jej spory Product Placement, więc posiadacze akceleratorów ATI otrzymają nieco gorzej wyglądającą grę z brzydszymi cieniami. Tak czy inaczej czyni ją to jedną z najlepiej wyglądających produkcji freeware. Audio stoi na poziomie mocno średnim. Muzyki właściwie mogłoby nie być, a ryk silnika na dłuższą metę bywa frapujący.

 Trackmania Nations ESWC to jedna z najlepszych darmowych gier dostępna na rynku. Wszyscy miłośnicy powykręcanych wyścigów i zmagań w Internecie po prostu nie mogą przejść obok niej obojętnie. Po stokroć polecam!

Może Ci się spodobają

City Racing Wroom Super Mario Kart
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 8):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-03-21 15:43:57
Jaka jest pierwsza wersja Track Niani, ekhm.... Chciałem powiedzieć Track Manii?

[Biuro informacji to nie ten pokój.- Kola256]

Gość
+0
2007-03-19 18:05:35
Sory że was zanudzam, ale w poprzednim komentarzu mi się nie zmieściło o grze. Tak jak w poprzednich versjach najbardziej mi się podoba edytor tras. Jest piekielnie dużo elementów( przynajmniej w porównaniu z demami poprzednich wersji.Jaka jest strona na której moge sobie ściągnąć pełną versie TMSR?
Gość
+0
2007-03-19 17:49:51
No i to się nazywa Redakcja. Dzięki WIELKIE.(Szkoda że nie ma większej czciony, wtedy dopiero byłoby ) ale raczej muszę kopsnąć jakieś słówko na temat. Ściągnąłem tą giere i moim zdaniem jest: BAJER, CZADZIOR, GITES, COLO, MEGA fajna.
Gość
+0
2007-03-17 15:16:45
You. zajeniezła (colololo słówko nie?) giera. Już dawno ściągnąłem dwa dema TM-u (original and Sunrise Extreme) więc ściągam kolejną wersje. PS 2) Proszę uprzejmie szanowną redakcje o jakichś dopisek.

[Specjalnie dla Ciebie, wymoderowałem ten komentarz.- Kola256] [Jak mogłeś Kolo256! - dop. NIC]

Gość
+0
2007-03-16 13:50:45
Elegancka gierka, fajny jest serwer z torami z F1. Dla mnie bomba!
Gość
+0
2007-02-23 21:55:48
nudna dla mnie
Gość
+0
2007-02-21 15:01:57
lal musi byc fajna 999999999999:-)
Gość
+0
2007-02-21 14:56:23
stego co widze jest fajna tylko ze się długo sciaga;-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( i jej jeszcze nie zainstalowalem hi hi
Gość
+0
2007-02-13 16:52:06
zajefajna gra wciągnęla mnie na 4 miesiące polecam ją każdemu i inne wersje tej gry są też fajne takie jak np.track mania sunrise, power up, oridżinal ;-) POLECAM!!!!!!!!!!!!!
Gość
+0
2007-01-23 20:18:58
Ale gadacie głupoty. gra jest lipna jak nie wiem co. lepszy juz jest mario na amidze

(1) Poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Następna