PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
2
Pobierz:
Dodany: 2010-03-31
Artykuł: Kola256

Gra na przerwę
Opcje konfiguracji
Nienajgorsza oprawa
Trochę pracy i mógłby być darmowy Puzzle Quest :)
Do poziomu casuali jednak dużo brakuje
Mało dynamiczna rozgrywka
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2005
Pobrań: 504
Producent: Testware
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Psypan

Psypan Psypan Psypan
OCEŃ
FILM
Psypan to nieskomplikowana gra logiczno - zręcznościowa, opierająca się na zasadach charakterystycznych dla casualowego gatunku „dopasuj 3”. Zadanie polega na łączeniu w grupy po minimum trzy takie same obrazki w pionowym bądź poziomym rzędzie. Aby urozmaicić nieco rozgrywkę, części z obrazków przypisane są cechy bohaterów, takich jak np. mag, czy król. Za sprawą magicznych mocy, poruszenie tabliczki z symbolem danego bohatera może pomóc lub przeszkodzić w pomyślnym wykonaniu ruchu. Należy również zaznaczyć, że rozgrywka przebiega w ograniczonej puli czasowej, stąd mniej wprawiony w logicznych bojach gracz może z łatwością zakończyć zabawę już po pierwszym poziomie.

 Wizualnie gra prezentuje się nie najgorzej. Muzyka jest przyjemna, grafika co prawda ustępuje i to bardzo grom casual z podobnego okresu czasowego, jednak nie należy zbyt wiele wymagać, w końcu mamy do czynienia z darmową gierką. Pierwszym moim odruchem po uruchomieniu Psypan była zmiana malowania tabliczek. Rzecz gustu, w każdym razie dla mnie były one zbyt podobne do siebie i zlewające się w jedną całość. Na szczęście mamy opcję wyboru tabliczek i to aż z dziesięciu propozycji, stąd każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

 Nie ma co ukrywać, Psypan to nie casual z rozbudowaną fabułą, pięknymi animacjami i dziesiątkami poziomów do przejścia. Ale jest dobrą grą na krótką przerwę, dosyć wymagającą w sensie poziomu trudności. Praktycznie tylko namiętny, wyrobiony (za przeproszeniem) casualowiec zdoła dotrzeć do wyższych poziomów gry. Jeśli szukasz taniego (darmowego) zamiennika dla komercyjnych tytułów z gatunku „match 3”, rozważ dzisiejszą propozycję.

Może Ci się spodobają

Blastorama Lights 3D Skarb na Tajemniczej Wyspie
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 0):

Regulamin
Gość: