PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
4
Pobierz:
Dodany: 2013-02-23
Artykuł: Jan Giemza

wciąga
darmowa
dobra realizacja prostego pomysłu
reklamy w wersji darmowej
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2012
Pobrań: 126
Producent: Alegrium
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Icon Pop Quiz

Icon Pop Quiz Icon Pop Quiz Icon Pop Quiz
OCEŃ

 

Gry mobilne stale udowadniają, że dobry pomysł nie musi być skomplikowany – liczy się jego doskonała realizacja.

 

No bo sami powiedzcie: czy ktoś mógłby przewidzieć, że tak banalny gatunek jak quiz może cieszyć się gigantyczną popularnością? Liczba pobrań Icon Pop Quiz to jakieś kilkadziesiąt milionów, co jest doskonałym wynikiem nawet jak na produkcję free-to-play. A mi się wydawało, że zgadywanki na zawsze pozostaną już tam, gdzie dotychczas było ich miejsce: w popołudniowym paśmie telewizyjnym.

 

W Icon Pop Quiz na podstawie niewielkich, kolorowych obrazków musimy odgadnąć, o jaką osobę, postać lub film chodzi. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymujemy punkty, które potem możemy wymienić na jedno z kilku kół ratunkowych.

 

Cała rozgrywka podzielona jest na etapy: odgadnięcie odpowiedniej liczby obrazków odblokowuje dostęp do następnych, nieznacznie trudniejszych. Twórcy przygotowali w sumie ponad tysiąc zagadek, a ich liczba stale rośnie.

 

Icon Pop Quiz jest w znacznej mierze darmowy: jedynie zestawy specjalne są dodatkowo płatne. Warto jednak zainwestować kilka złotych, by pozbyć się reklam, które bywają naprawdę upierdliwe.

 

Produkcja Alegrium jest naprawdę wciągająca. Przygotuj się na syndrom "jeszcze jednego razu" i co najmniej kilka godzin wyjętych z życia. Co najlepsze, Icon Pop Quiz doskonale sprawdza się podczas spotkań ze znajomymi, nawet tymi, którzy na co dzień gry omijają szerokim łukiem.

 

  P.S. Prosta zagadka na rozgrzewkę: co to za film? :)

 


Może Ci się spodobają

(Don't) Save the Princess! Greenface: The Virtual Reality The Sandbox of god
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-06-25 15:09:29
Avatar ?

1