PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
-mazi-
3
Pobierz:
Dodany: 2007-04-30
Artykuł: -mazi-

(praktycznie) nigdy się nie kończy
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2002
Pobrań: 641
Producent: JEK Software
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

LaserTank

LaserTank LaserTank LaserTank
OCEŃ
Nie każdy może zostać komandosem, nie każdy może mieć Ferrari, nie każdy może wyglądać jak nasz premier i nie każdemu przypadnie do gustu gra LaserTank. Jest to produkcja przeznaczona dla dość wąskiego grona graczy. Większość skaże ją na potępienie już po 2 minutach rozgrywki, lecz tej wybranej grupie, której przypadnie do gustu, LaserTank odwdzięczy się kilkudziesięciogodzinną rozgrywką, którą można przedłużać praktycznie w nieskończoność.

 LaserTank jest grą – na sam dźwięk tego słowa, większość moich znajomych prycha z pogardą – logiczną. Polega ona na przeprawieniu małego czołgu od miejsca, w którym zaczyna się etap, do flagi. Nic prostszego? Wątpliwe. Nakombinujemy się więcej niż Robert Langdon w Kodzie Leonarda da Vinci czy też poborowi, żeby uniknąć wojska. Żeby nie zniechęcić od razu gra ma 5 poziomów trudności (Kids, Easy, Medium, Hard, Deadly), chociaż muszę przyznać, że kilkukrotnie zawstydziłem się na najniższym z nich.

 Czołgiem sterujemy za pomocą kursorów. Na planszy, oprócz naszego czołgu i wrogich dział porozrzucanych jest wiele różnych przedmiotów posiadających różne cechy, które musimy nauczyć się wykorzystywać, aby osiągnąć sukces. I tak np. Są to mury, segmenty, które możemy przesuwać, lód, lustra odbijające laser i inne.

 Gry wystarczy do końca świata i jeszcze trochę, a to za sprawą 2030 etapów i wbudowanego edytora!!! Nasze wyniki możemy porównywać z wynikami innych graczy, ale najwyższe nie są uaktualniane na bieżąco, tylko są zamieszczone w pliku, który ewentualnie możemy uaktualniać na stronie producenta.

 Grafika jest bardzo prosta, słaba, lecz czytelna – poszczególne elementy łatwo zidentyfikować i rozróżnić. Dźwięki obecne w grze są drażniące i lepiej żeby ich nie było. Technicznie gra prezentuje się bardzo słabo, ale w LaserTank te elementy nie są zbyt istotne.

 Większość z pogardą spojrzy na tę półmegabajtową produkcję, ale ci, którzy cenią sobie gry, w których więcej trzeba pracować głową niż ręką z zadowoleniem zasiądą do rozgrywki. A tej jest na wieki wieków…

Może Ci się spodobają

Logical Pack 1 10 Talismans Sky Bubbles
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 5):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2009-07-20 17:27:38
Zdecydowanie jedna z najlepszych gier logicznych. Ogolnie rok raczej nie wystarczy zeby przejsc wszystkie plansze. Przechodzac jeden poziom dziennie, potrzeba ponad pieciu lat. Dodam tylko ze niektore pozniomy sa na tyle trudne, ze jeden dziennie to czasami az za duzo :) Pozdrawiam!
Gość
+0
2007-05-01 19:11:04
Fajna gra! Może uda mi się ją przejść za rok! 2030 poziomów...
Gość
+0
2007-04-30 20:44:59
Mmmm... kiedyś to się grywało... :P

1