PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
4
Pobierz:
Dodany: 2008-01-19
Artykuł: Yesir

Grywalność
Ładna grafika
Po pewnym czasie nudna
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2007
Pobrań: 1049
Producent: Gray Poyda
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Twister

Twister Twister Twister
OCEŃ
We wtorek, 15 września 2006 r. około godziny 8:30, Legnicę (Dolny Śląsk) nawiedziło tornado, które choć szalało zaledwie kwadrans, to przez ten czas wiejący z prędkością 260 km/h wiatr ukrócił wiele istnień ludzkich oraz dokonał ogromnych zniszczeń materialnych.

 Świadkowie mówią, że „trąba powietrzna miała 100 metrów średnicy, nadeszła nie wiadomo skąd”. Jeden z naocznych świadków podaje, że wir tornada pochłaniał wszystko, co spotkał na swej drodze. Wpadł niespodziewanie na ulicę, porwał samochód, a następnie grupę przejeżdżających kolarzy. Dosłownie wessał i zabrał ich bezpowrotnie. Pobliskie domy były doszczętnie zrujnowane.
Niedaleko tych wypadków był rozgrywany mecz piłkarski. Zarówno zawodnicy, jak i kibice, byli tak mocno zajęci rozgrywką, że dopiero w ostatniej chwili swego życia dostrzegli tornado, które wciągnęło ich jak odkurzacz. Lecieli niczym na karuzeli, z której nie mogli ujść cało. Świadkowie, którzy ocaleli, widzieli jak tornado porywa krowy, a następnie opróżnia pobliski basen, jak gdyby najadło się i teraz zechciało się napić. Po 15 min trąba zniknęła równie szybko, jak się pojawiła.

 Tornado zburzyło trzydzieści trzy domy, uszkodziło jedenaście innych i porwało bezpowrotnie osiem osób. Wyssało wodę z basenu, zabrało pięć krów i sześć świń. Zdemolowało sześć samochodów.

 Twister, to gra, która daje ci możliwość niszczenia miasta. Twoim zadaniem jest za pomocą trąby powietrznej usuwać obiekty, które wskazuje ci plansza znajdująca się w lewym górnym okienku. Czas na dokonanie spustoszeń jest ograniczony, więc staraj się robić to w miarę szybko, bo w przeciwnym razie tornado zniknie i zakończysz grę. Im więcej uszkodzeń dokonasz w mieście, tym więcej uzyskasz punktów.

 Gra jest dość przyzwoicie wykonana. Do oprawy graficznej i dźwiękowej nie można się przyczepić. Jest tylko jeden mankament. Po prostu, po pewnym czasie Twister się nudzi, gdyż jest tylko jedno miasto, w którym można dokonać kleski żywiołowej. Pomimo tego, warto pograć i doprowadzić do tototalnej demolki miasta.

Może Ci się spodobają

Island Wars 2 Christmas Edition Pipiru II practice Mystic Mine
KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 9):

Regulamin
Gość:
Niebieski_84
+0
2008-01-22 14:32:46
fajna gierka hehe smieszna :D
Gość
+0
2008-01-19 21:55:24
fajna giera nawet ale bo tych 20 min grania znudziła mi sie a wiec stwierdzam ze gra jest niezła ale nudna
sasik
+0
2008-01-19 14:11:34
Śmiało, twórz.
blue
+0
2008-01-19 13:16:54
Dziwaczny pomysł na grę.. - to ja stworzę taką, gdzie kierujesz Neptunem, i zalewasz miasto. Fajne, nie? ;]]

1