PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
5
Pobierz:
Dodany: 2009-01-08
Artykuł: Yesir

Grafika
Realizm
Brak dynamicznej akcji
Dla wielbicieli gatunku
Duże wymagania
INFORMACJE
Gatunek: Symulatory
Licencja: freeware
Data wydania: 2008
Pobrań: 2613
Producent: Nadeo
Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.6 GHz, 512 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Virtual Skipper Online

Virtual Skipper Online Virtual Skipper Online Virtual Skipper Online
OCEŃ
Virtual Skipper Online to darmowa wersja  bardzo dobrego symulatora regat - Virtual Skipper 5. W trakcie rozrywki gracz wciela się w rolę jednego z zawodników, którzy walczą o puchar Louis Vuitton Cup. Rozrywkę możemy prowadzić w trybie Singleplayer oraz Multiplayer z dostępem do 14 miejsc na świecie, w których odbywają się najbardziej prestiżowe zawody.

 Zanim rozpoczniemy swoją przygodę z żaglem warto zapoznać się z dokumentem pomocy, który jest zapisany w formacie PDF. Dla początkujących mam informacje, że Virtual Skipper Online nie należy do gier o prostych zasadach. Trzeba na początek poczytać trochę teorii i opanować klawisze sterowania, aby stawiać pierwsze kroki w żeglarstwie i mieć w ogólne pojecie o technice żeglarstwa. Bez tego nie mamy szans wywalczyć Puchar Ameryki. Oprócz pliku PDF, dostępny jest też świetny tutorial, wyjaśniający zasadę sterowania jachtem, jego zachowania na morzu, jak wykorzystać wiatr i wiele innych cennych wskazówek. Warto z nich skorzystać, gdyż wiatr jak to wiatr, potrafi na morzu być bardzo zmienny, a pogoda również płata nam figle. Ciągle trzeba kombinować z ustawieniem żagli, jak również pilnować kierunku, w którym płynie nasza żaglówka. Dzięki tutorialowi dowiemy się również, że zawody będą rozgrywane z użyciem czterech różnych typów łodzi.

 Tak jak wspomniałem wcześniej, Virtual Skipper Online oferuje dwa sposoby rozrywki. W trybie Singleplayer możemy wybrać trzy poziomy trudności. Najłatwiejszy z nich, zwany Arcade, pozwala na beztroskie pływanie po akwenie. Tactical i Simulation, to trudniejsze tryby gry dla osób, które opanowały już zasady sterowania łodzią. Multiplayer daje znacznie większe możliwości rozrywki. Duża liczba graczy którzy tworzą społeczność  Virtual Skipper uczestniczy w turniejach, walkach o puchary i innych zawodach. Jeśli już zdobyliśmy doświadczenie w Singleplayer i komputerowi przeciwnicy nie są dla nas żadnym wyzwaniem, to tryb Multiplayer da nam możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w wyścigach z żywym graczem.

 Oprawa graficzna programu stoi na naprawdę wysokim poziomie. Nie raz zdarzyło mi się zachwycić realistyczną i szczegółową grafiką podczas rozgrywek. Modele jachtów są dopracowane w detalach, tak samo jak całe otoczenie. Virtual Skipper Online zachwyci wszystkich grafiką, dużym realizmem, ale nie każdemu spodobać się może rozrywka. Każdy symulator ma swoje grono odbiorców, którzy będą czerpać przyjemność z rozrywki. W tym wypadku odbiorcami będą gracze, którzy lubią lub mogą polubić morze, promienie słońca odbijane na falach i żagle łopoczące na wietrze.


Może Ci się spodobają

Guns of Icarus Online Artist Colony BVE
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 5):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-07-07 13:37:13
to jest
fajna
strona
z fajnymi grami
Gość
+0
2009-09-05 23:35:30
Bardzo dobra gra! Tylko to trzeba sie znać trochę na regatach...
Wymagania nie są takie duże...
Jak masz np: 1,8 ghz procesor i 2 gb ram to spokojnie wejdzie! Ja takiego kompa mam i działa jak złoto! :D
Gość
+0
2009-01-10 16:38:57
Dobrze by się sprzedawała bo:
-nie aż tak dużo zajmuje
-jest piękna grafa
-mało osób wie że taka gra istnieje
Yesir
+0
2009-01-09 23:04:15
Ale przy takich minimalnych wymaganiach nie uzyskasz grafiki takiej jak na screenach
Gość
+0
2009-01-09 19:14:10
Ale też mi duże wymagania :P

1