PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Medard
5
Pobierz:
Dodany: 2007-04-14
Artykuł: Medard

Grafika trzymająca bardzo dobry poziom
Świetne plansze oraz ich urozmaicenie
Kilka trybów rozgrywki
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2007
Pobrań: 3599
Producent: WOP-Team
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

World of Padman

World of Padman World of Padman World of Padman
OCEŃ
Jeżeli nad grą darmową pracuje blisko dwadzieścia osób, oznacza to, że produkt finalny na pewno nie będzie czymś, co określić można by jako "kaszana". Ludzie ukrywający się pod nazwą WOP-Team stworzyli coś, co bez wątpienia nie przejdzie bez echa w świecie produkcji freeware, tym bardziej znajdzie swoje należyte miejsce na jednej z wyższych półek i tam długo pozostanie. Mam zaszczyt przedstawić World of Padman, czyli kontynuację gatunku pod nazwą Quake 3 Arena!

 Jak można się domyślić, głównym motywem opisywanej produkcji jest śmiertelny mecz pomiędzy graczami. Autorzy udostępnili kilka wariantów rozgrywki, w których oczywiście nie zabraknie takich jak deathmatch czy też teammatch. Cała zabawa toczy się na bardzo ciekawych planszach, a mianowicie w pomieszczeniach, w których poruszamy się każdego dnia - łazienka, pokój, piwnica, ogród itd., a my mamy rozmiar małych żołnierzyków, czyli pole do działania jest naprawdę spore. Udostępniono nam osiem broni i choć nie zachwycają jakąś oryginalnością, wystarczają zupełnie do dobrego dokopania naszym przeciwnikom. Dodatkowo po drodze napotkamy apteczki, magazynki oraz bonusy podnoszące naszą sprawność ruchową. Z początkowego założenia autorów gry, miał być dostępny oprócz trybu multiplayer, także i singleplayer, jednakże dotychczas druga opcja jest jeszcze niedostępna. Oczywiście nie oznacza, że jej nie będzie, po prostu trwają dalsze prace i na to przyjdzie nam jeszcze poczekać.

 Strona techniczna World of Padman trzyma naprawdę bardzo dobry poziom. Engine graficzny świetnie się sprawdza w ukazywaniu świata gry. Doskonale zrobione wszelkiego rodzaju przedmioty - półki, książki, naczynia, ołówki, stoły itd., to wszystko cieszy oko. Całość jest zaprojektowana z głową i widać, że tworzyły to osoby, które znają się na rzeczy. W tle przygrywa coś, co nie każdemu może przypaść do gustu-niemieckojęzyczne utwory, ale na dobrą sprawę nie zwraca się na to uwagi. Reszta dźwięków spełnia oczekiwania i trudno mieć w tej kwestii jakiekolwiek zastrzeżenia.

 Mamy tutaj do czynienia z naprawdę świetną produkcją, która na długo zapadnie w pamięci graczy. Programiści z WOP-Team wykonali kawał dobrej roboty i dla nich należą się naprawdę gromkie brawa, w szczególności za oprawę graficzną, która jakby nie patrzeć jest jednym z najważniejszych stron tego typu gier. Specjalnie nie wspomniałem o wszystkich dodatkowych atrakcjach, które czekają w trakcie zabawy, aby każdy z was miał możliwość odkrycia ich samemu. Polecam gorąco!

Może Ci się spodobają

Triumph! War 2099 TAGAP 2 Turbo Tanks
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 2):

Regulamin
Gość:
jojo1266
+0
2011-10-07 20:48:38
pisze NOt Fund ;(
Gość
+0
2010-04-02 22:35:41
Snake mistrz ciętej riposty ;p
Gość
+0
2009-11-30 13:58:15
przepraszam jak to ściągnąć?

[Może kliknij na pobierz. ;-)]

 

Gość
+0
2008-08-25 12:54:14
super ze na mac
Gość
+0
2007-08-15 22:11:31
ej w to graja tylko prawiczki hehe

[czyli też spróbuj - dop. Snake]

Gość
+0
2007-07-30 11:06:17
Troche długo sie ściaga ale naprawde warto
Gość
+0
2007-05-20 16:27:33
Fajna gierka tylko troche zajmuje ale jest ogólnie spoko bardzo mnie wciagnęła i gram juz od kilku miesięcy :D
Gość
--1
2007-05-05 12:04:23
Plusy Grafika trzymająca bardzo dobry poziom Świetne plansze oraz ich urozmaicenie Kilka trybów rozgrywki Przyszłościowy singleplayer (nawet niedziała) I wiele,wiele więcej... (tak wiele czyli nic)
Gość
+0
2007-04-18 10:07:29
Chociaż szkoda że nie ma single player:( To powinien być minus.
Gość
+0
2007-04-18 10:04:53
Raz gralem w taką minigre nazywała sie Toy Trouble. Ze screenów widze że ta jest wzorowana na tej grze(między innymi na tej grze). Ale to chyba jedyna gra na tej stronie co nie ma minusów:)Za chwile zacznę ściągać i mi sie wydaje że to będzie jedna z lepszych gier jakie ściągnąłem na tej stronie:) Zobacze czy Robcioo miał racje pisząc o tej grze same dobre rzeczy.

[Argh! Będę was tępił za tę "rację"! "Racja" to kwestia gustu, a o tym się nie dyskutuje, koziołki. - dop. Snake] [Na siłę można by się przyczepić do mało urozmaiconej broni oraz braku [jeszcze] singleplayer...ale to naprawdę na siłę - dop. Robcioo]

1 2 Następna