PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
4
Pobierz:
Dodany: 2008-03-31
Artykuł: Yesir

Ładna grafika 3D
Multiplayer
Brak komputerowych przeciwników
Mało urozmaiceń
Ciut słaba oprawa dźwiekowa
INFORMACJE
Gatunek: Sportowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2007
Pobrań: 2158
Producent: IzE_Design
Wymagania sprzętowe:
800MHz, 256MB RAM
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

XairRacer

XairRacer XairRacer XairRacer
OCEŃ
Zawsze lubiłem podniebne strzelanki 3D, gdzie sterując samolotem za czasów I wojny światowej należy zbombardować fabryki i wziąć czynny udział w powietrznych potyczkach. W przypadku XairRacer, podarowałem sobie wątek wojenny. Dlaczego? Bo w grze zaoferowano inny, ale ciekawy sposób rozrywki, który jest równie emocjonujące jak zestrzelenie samolotu przeciwnika.

 Zasiadając za sterami samolotu, rozpoczynamy wyścig o pierwsze miejsce wśród najlepszych pilotów. Nie będzie to jednak wyścig typu Red Bull Air Race, gdzie lecimy na czas, pokonując rożne zakręty. Samolot, którym sterujemy ma tylko jedno zadanie, a mianowicie znaleźć i przelecieć przez pierścień, który wygląda jak kolorowa wstęga zawieszona w powietrzu. Owe pierścienie to punkty kontrolne, które zostaną zaliczone w momencie przebicia się przez nie. Po zaliczeniu punktu kontrolnego, szukamy kolejnego pierścienia, który wskazuje nam strzałka po lewej stronie i znowu próbujemy wlecieć. Gra z teorii wydaje się dość prosta, ale tylko w teorii, bo cały haczyk tkwi w sterowaniu samolotem, który musi pokonywać opór powietrza. Żeby trafić w cale nie takie wielkie koło kontrolne, należy odpowiednio manewrować samolotem, jak w prawdziwym symulatorze. Skręcenie mocno w prawo wcale nie ogranicza się do klikniecie jednego przycisku o czym się sam przekonałem. Jak już wspomniałem, walczymy z oporem powietrza, a on rządzi się własnymi prawami.

 W XairRacer do wyboru będziemy mieć kilka typów samolot o napędzie odrzutowym bądź silnikowym. Dodam, ze każdy ma swoje właściwości, których nie będę tutaj roztrząsał. Po wybraniu samolotu, pozostanie nam już tylko wybranie jednego z trzech terenów, które różnią się ukształtowanym krajobrazem.
Tryby rozrywki sa dwa. Wybierając Free fly będziemy się skupiać na treningu, gdyż nie będziemy walczyć z komputerowymi przeciwnikami, co trochę ujmuje grze. Natomiast w trybie Multiplayer zaczyna się prawdziwa emocjonalna zabawa, bo jednocześnie na tym samym terenie konkurujemy z kilkoma samolotami. Każdy z nich chce jak najszybciej zdobyć wszystkie punkty i udowodnić, ze jest tym najlepszym.

 Podumowujac. XairRacer to gra dobra. Największe atuty to świetna grafika 3D, oraz duża grywalność – pod warunkiem, ze znajdziemy kogoś do gry przez tryb Multiplayer. Człowiek ma w sobie zawsze chęć konkurowania. Być może ta gra przyniesie ci powód do kolejnej dumy.

Może Ci się spodobają

3D Mini Golf Icemania New Star Soccer 2
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 6):

Regulamin
Gość:
Miner
+1
2008-07-07 00:16:39
Takie sobie... Najśredniejszy średniak :).
damian5-4
+0
2008-04-01 18:46:15
Nawet fajna gierka :)

1