PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Pawcio
2
Pobierz:
Dodany: 2010-03-10
Artykuł: Pawcio

Shushi:)
Ciekawy casual dla fanów gatunku
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: shareware
Data wydania: 0
Pobrań: 191
Producent: Youda Games
Dystrybutor: Alawar
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Youda Shushi Chef

Youda Shushi Chef Youda Shushi Chef Youda Shushi Chef
OCEŃ
Kuchnia japońska nie jest szczególnie popularna w Polsce. Mają na to pewnie wpływ jej orientalność i cena. Ja, chcąc się poczuć bardziej światowo, będąc w stolicy skosztowałem jednego z symboli Japonii - shushi. Powiem, szczerze, że mi smakowało. Mój kumpel wprawdzie potem wymiotował, ale można gdybać, czy stało się to przez to danie czy przez nadmierną ilość spożywanych... płynów. Niemniej jednak tania zabawa to nie jest. Na pewno taniej wyjdzie nam granie w Youda Shushi Chef.

 Jak nietrudno się domyśleć, obejmujemy kontrolę nad tradycyjnym, orientalnym barem, w którym serwować będziemy sushi. YSC zalicza się do gier typu ?obsługa klientów?, a więc naszym celem będzie serwowanie dań naszym odwiedzającym. Proces ten składa się z kilku etapów. Najpierw ( co oczywiste) przyjmujemy zamówienie. Następnie, w książce kucharskiej sprawdzamy przepis na wybrane danie. Potem kładziemy składniki na specjalną matę do rolowania i w końcu danie można podać klientowi. Trzeba się uwijać bo ci, są strasznie niecierpliwi. Kontrolować należy również ilość składników i w razie potrzeby składać zamówienia na nowe. Nasze główne zadanie to rozwój przedsiębiorstwa to otwieranie nowych lokali i zarabianie coraz to większej sumy pieniędzy. YSC tak naprawdę nie wyróżnia się niczym szczególny spośród tego typu produkcji, aczkolwiek cieszą smaczki, takie jak japońskie klimaty czy realne przepisy na shusi. Oczywiście w dużym uproszczeniu, bo przygotowanie tego wspaniałego posiłku wymaga nie lada zręczności i wysiłku. 

 Graficznie Youda Shushi Chef prezentuje się bardzo przyjemnie aczkolwiek oprawa ma kilka denerwujących mankamentów. Jednym z nich są klienci, którzy są sztywni i łudząco do siebie podobni. Jeśli chodzi o muzykę, to nietrudno się domyśleć, iż dominują tutaj orientalne ścieżki dźwiękowe, co nie wszystkim może się podobać. Nie są jednak za bardzo wyszukane. Może to i lepiej, bowiem my, Europejczycy nie rozumiemy kultury wschodu.

 Youda Shushi Chef to już kolejny casualowy program typu ?obsługa klientów? Nie jest ani ambitny, ani wymagający jednak fanom gatunku się spodoba. Innym graczom ? raczej nie.

Może Ci się spodobają

Down!! Force Leader S2 Super Mario Pac
KOMENTARZE

Wynik działania (4 + 9):

Regulamin
Gość: