PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
4
Pobierz:
Dodany: 2011-09-07
Artykuł: FreeMan09

Szybka i przyjemna rozgrywka
Możliwość dokładnych ustawień parametrów meczu
Częste lagi w grze przez sieć
INFORMACJE
Gatunek: Sportowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2009
Pobrań: 637
Producent: Blub GAME
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

blubVolley

blubVolley blubVolley blubVolley
OCEŃ

Dzisiejsza propozycja to prosta gra sportowa imitująca w pewnym sensie siatkówkę. Przejmując kontrolę nad bliżej nieokreślonymi żelowymi postaciami, staramy się przebijać piłkę na drugą stronę siatki, w taki sposób aby dotknęła pola przeciwnika.

Wbrew pozorom gra jest naprawdę wciągająca, i pomimo prostych zasad - potrafi zapewnić dobrą zabawę na długi czas. Autorzy oddali nam do dyspozycji zarówno możliwość rozgrywki w singlu (zmierzymy się w tym trybie z botami), jak i w multi. Osobiście najwięcej frajdy sprawił mi ten drugi tryb, choć powiem szczerze, że zabawa w nim - nie obyła się bezproblemowo (głównie częste lagi).

Grafika jest dosyć prosta, ale za to bardzo przejrzysta. Wszelakie mecze rozegramy na jednym boisku, w scenerii plażowo – wakacyjnej, która może się w pewnym stopniu podobać. Nasze pole działania ogranicza się na tzw. płaszczyźnie dwuwymiarowej, co w jakimś stopniu określa, że gra ma przede wszystkim sprawiać podczas zabawy - frajdę, a nie być symulacją siatkówki.

 


 

Przed rozpoczęciem danej partii zadecydujemy o podstawowych zasadach meczu. Wybierzemy m.in. ilość zawodników w danej drużynie, limit punktów określających zwycięstwo, ogólną prędkość gry, wielkość boiska, a także pomniejsze zasady związane z ustawieniami danej partii.

Powiem wam szczerze, że jeżeli w zabawie uczestniczyć będzie większa liczba zawodników, to mecz stanie się bardzo chaotyczny, a o wygranej zdecyduje zazwyczaj przypadek. Najprzyjemniej grało mi się w konfrontacji - 1 na 1, albo 2 na 2, gdzie rozgrywka była dużo bardziej poukładana, zarówno z mojej strony jak i przeciwnika.

BlubVolley to przyjemna gra, która idealnie sprawdzi się gdy mamy chwilkę wolnego czasu, i chcemy spędzić go na krótkiej, aczkolwiek dynamicznej rozgrywce. Uważam, że produkcja zasługuje na ocenę -4/5.


Może Ci się spodobają

SkiSpringen ORF-Ski Challenge 2010 Master Kick
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2011-09-07 06:02:31
czyli takie blooby voley 1? :PP chcialem tylko nadmienic ze oryginal waży niespelna 3 mega hmm no to musi byc rewolucja chociaz po screenach wyglada raczej na revers xD

1