PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Fanotherpg
Dodany: 2008-01-12
Artykuł: Fanotherpg

INNE Z TEMATU

 

7 Niezależny News - Polskie konkrety

Ze względu na to, że coraz więcej jest wieści z scen niezależnych to wiadomości na VG z nich powinny być w miarę równych odstępach czasu. Dlatego też przez najbliższe półtora miesiąca będą one udostępniane w soboty, poniedziałki i środy. Czyli zawsze w te dni możecie oczekiwać jakiś tekstów informujących o tym co tworzymy z myślą o was - graczach.

McO po raz kolejny wyjawił informacje na temat kontynuacji Robota Robusia. Tym razem pisze nam między innymi o tym, że będziemy mogli dozbrajać swojego bohatera, a także każdy z nas może pomóc w tworzeniu gry. Chodzi tutaj o różne sugestie i propozycje odnośnie fabuły i ich prezentowanie na forum.

Fan
poinformował o postępie w swej działalności. Mianowicie obecnie tworzy nową, a zarazem ostateczną wersję swojej strony domowej (miejmy nadzieję, że wreszcie zmieni jej wygląd graficzny). Dzięki tej zmianie, będzie mógł on dodać materiały których wcześniej za bardzo nie dało się dodać - jak artykuły. Zapowiedział także, że jego gra Cade Tower : Eozsof ujrzy światło dzienne w pierwszym kwartale tego roku (po prawie 2 latach od rozpoczęcia prac), a także, że wyda kilka pomniejszych produkcji oraz reedycje tych już wydanych.

Twórca Soldata Michał Marcinkowski pracuje nad nowym projektem. Nie chodzi mi tu o grę Link-Dead ale produkcję na jego silniku. Berserker ma być czymś czym był Soldat - nową jakością, z jeszcze bardziej szalonym pomysłem. Dzięki ciekawemu motywowi przewodniemu, fizyce obiektów.. A to wszystko w ramach grupy Transhuman Design.

W grze Blood Ties wcielamy się w postać Vicki Nelson. Mamy do rozwiązania sprawy zaginięć kilku osób, które mogą być powiązane z pewną tajemniczą organizacją.

[2]

Zakończył się zimowy konkurs na YoYo Games. Zwyciężyła praca Frozzd która zgarnęła łączną sumę 1000$. Wywiad z jej holenderskim twórcą Jessem Venbruxem pojawił się na Indie Games The Weblog.

Edmund McMillen projektant artystyczny Cryptic Sea poinformował, że dwie produkcje tego studia są dostępne po nowych niższych cenach! Gish jest tańszy o połowę tak samo jak Blast Miner.

Studio Gamesare znowu udowodniło, że nie ma sobie równych. Nie dość, że pozyskali nowy projekt pod swoje skrzydła niesamowitę platformówkę Logana Anesa - Nothing, to jeszcze ulepszyli swoją niezwykle grywalną grę sieciową Robotopia dodając pięć niezwykle ciekawych klas postaci jak Ninja czy Rycerz.
[1]

KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 1):

Regulamin
Gość: