PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
Dodany: 2012-04-14
Artykuł: Jan Giemza

INNE Z TEMATU

 

Apple i Valve pracują nad konsolą?

 

 

Apple Insider donosi o wizycie Tima Cooka w głównej kwaterze Valve. Żadnych faktów ze spotkania nie ujawniono, posypała się jednak lawina spekulacji.

 

Najbardziej prawdopodobne jest, że Apple zamierza wreszcie ostrzej zawalczyć o rynek gier wideo, który dotychczas ignorował. Być może jeden z nadchodzących tytułów Valve trafi również na iPhone'a i iPada (Steam wspiera Maca już od kilkunastu miesięcy).

 

Inna plotka wydaje się znacznie ciekawsza. Niedawno Valve zamieściło ogłoszenie o pracę dla "inżyniera sprzętowego", co jednoznacznie wskazuje na chęć stworzenia własnej platformy, mogącej konkurować z PlayStation 3 i X360. Dzięki swojemu doświadczeniu i wysokiej reputacji, Apple mogłoby pomóc w stworzeniu i wypuszczeniu na rynek takiego urządzenia pod własnym szyldem. Przyznacie chyba, że Apple TV z zintegrowanym Steamem brzmi nad wyraz kusząco?

 

Jesteśmy ciekawi waszego zdania: czy konsola Valve i Apple'a ma szansę na sukces? Jak ją sobie wyobrażacie?


Informacje dodatkowe:
 Strona główna wydarzenia: http://www.appleinsider.com/articles/12/04/13/apple_ceo_tim_cook_spotted_at_valves_gaming_headquarters.html

KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 9):

Regulamin
Gość:
Jan Giemza
+0
2012-04-16 19:25:36
Eee, ja myślę, że jak zaatakują, to porządnie ? i będziemy mieć na Maku wszystkie pozycje z PC dzięki strumieniowaniu via iCloud.
Gość
+0
2012-04-16 10:18:58
ja sobie wyobrazam ze nie bedzie to żadna rewelacja najwyzej z dotykowym standartem i wcale nie ulepszonym tylko tak samo siermięznym jak dotychczas ,bibloteka jak w xboxie - obowiązkowo.no i oczywiście reklama na skale 8 cudu świata:)

1