PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
Dodany: 2013-08-08
Artykuł: Jan Giemza

INNE Z TEMATU

 

Hearthstone: beta już blisko

 

Blizzard opublikował na blogu Hearthstone: Heroes of Warcraft aktualizację dotyczącą nadchodzącym beta-testów gry.

 

Jak czytamy:

 

Start beta-testów jest coraz bliżej – może nie nastąpi to za kilka dni, ale też na pewno nie za kilka miesięcy. Gdy zapowiedzieliśmy Hearthstone, zobowiązaliśmy się, że rozpoczną się one przed końcem lata i cały zespół pracuje na pełnych obrotach, aby dotrzymać tego terminu. Czasami odbywa się to kosztem zebrań - odwołanych, aby naprawić jakiś dziwaczny błąd; najczęściej jednak siedzimy w biurze do późna, aby dopracować różne elementy gry. Pracujemy w pocie czoła, a sił dodaje nam myśl o wejściu w fazę beta-testów. Tak jak wy już nie możemy się doczekać, aż się ona rozpocznie.

 

Początkowo beta zostanie ograniczona do USA, jednak już po kilku tygodniach w karciankę Blizzarda będą mogli zagrać szczęśliwcy z Europy, a ostatecznie – każdy chętny. Jeśli zdecydujesz się "przetestować" przed premierą wbudowany w grę sklep, płacąc żywą gotówką, otrzymasz unikalną złotą kartę Gelbina Mekanownika, której nie będzie można odblokować w żaden inny sposób.

 

Możesz łatwo zapisać się do beta-testów, wystarczy zalogować się na swoim koncie Battle.net i przejść do opcji zarządzania kontem.


Informacje dodatkowe:

KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 7):

Regulamin
Gość: