PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Redakcja
3
Pobierz:
Dodany: 2010-09-10
Artykuł: Redakcja

Dla koneserów point & click
Mało rozbudowana
INFORMACJE
Gatunek: Przygodowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2004
Pobrań: 309
Producent: Grundislav Games
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
Autora: ben, jordan, case, 2, lost, galleon, salton, sea
INNE Z TEMATU

 

Ben Jordan Case 2: The Lost Galleon of the Salton Sea

Ben Jordan Case 2: The Lost Galleon of the Salton Sea Ben Jordan Case 2: The Lost Galleon of the Salton Sea Ben Jordan Case 2: The Lost Galleon of the Salton Sea
OCEŃ
Nie jest łatwo, gdy w niewyjaśnionych okolicznościach ginie Twój małżonek. Tak się stało w przypadku Annie – kobiety, która spokojnie sobie żyła, w przytulnym domku. Zrozpaczona Annie postanowiła szukać pomocy u Bena Jordana, który zgodził się jej pomóc w poszukiwaniach męża. Zaczyna więc on dochodzenie w sprawie zaginięcia. Nie będzie, to łatwa sprawa, ponieważ Ben ma bardzo mało wskazówek i informacji. Czeka go wędrówka po mieście, oraz liczne rozmowy z mieszkańcami, którzy nie zawsze będą mu chcieli pomóc.

 Gra jest przygodówką, ale jej długość wcale na to nie wskazuje. Bardzo szybko można ją przejść. W grze posługujemy się tylko myszką, tak więc sterowanie można powiedzieć, że jest uproszczone do maksimum. W trakcie gry możemy otworzyć ekwipunek Bena, w którym znajdują się przedmioty przez niego znalezione. Wyświetla się nam także okno z różnymi czynnościami, które może on wykonać, m.in. rozmowa, chodzenie, patrzenie, itp. W trakcie gry można ją także wczytać, oraz zapisać. Ogółem gra jest bardzo prosta, ponieważ wystarczy, że będziemy tylko klikać myszką po jej całej planszy, a jakaś interakcja lub czynność się nam wyświetli.

 Grafika w grze nie jest specjalnie rozbudowana. W sumie wygląda naprawdę nieciekawie, ale nie jest najgorsza. Zresztą możecie zobaczyć wszystko na screenach i sami ocenić. Jednak, co do muzyki, to jest w niej coś wciągającego. Zapewnia ona lepszy klimat w grze i przydaje się graczowi podczas grania. Tak więc, co do muzyki, to jest ona dużym plusem.

 Produkcja nie jest zbytnio rozbudowana. W grze chodzimy tylko po mieście i budynkach znajdujących się w nim, prowadzimy dialogi z różnymi ludźmi, oraz wykonujemy proste czynności.

 Gra nie należy do najciekawszych, ale jeżeli siedzicie w domu i nie macie bladego pojęcia, co robić, to zawsze można od tak sobie pograć. Gry nie trzeba instalować, wystarczy ją tylko pobrać. Tak więc zachęcam.      

Może Ci się spodobają

The You Testament Head Over Heels Spectre
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 0):

Regulamin
Gość: