PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
Dodany: 2010-10-03
Artykuł: Eugen

TAGI
Autora: ufo
INNE Z TEMATU

 

Ufo: The Two Sides potrzebuje pomocy

Główny artysta grafik remake'u gry Microprose "Ufo: Enemy Unknown" pod tytułem "Ufo: The Two Sides" z powodów osobistych nie będzie mógł w najbliższym czasie brać udziału w jej tworzeniu. Jako że nieznany jest czas jego absencji, reszta ekipy postanowiła poszukać kogoś na jego miejsce. Jego zadaniami będą:
  • Przerabianie oryginalnych obrazków terenu i jednostek;
  • Ponowne nagranie lub edycja darmowych efektów dźwiękowych do zastosowania w grze;
  • Komponowanie muzyki pasującej do klimatu rozgrywki;
Oczywistym jest fakt, że projekt jest darmowy, a więc za swoją pracę nie można oczekiwać wynagrodzenia pieniężnego. Poza tym będzie sława (jako jeden z autorów gry), a więc kwiaty, wywiady, ładne dziewczyny (lub mężczyźni jak kto woli) itp. Mimo tego od ewentualnych kandydatów oczekuje się następującego:
  • Wolnego czasu. Ale nie "może będę miał czas, może nie" - jeśli decydujesz się na udział w projekcie, nie wprowadzaj chaosu przez nieterminowe przekazywanie swojej pracy.
  • Trochę talentu. Jasne jest, że nikt nie oczekuje umiejętności na poziomie gier komercyjnych, ale rysowanie kresek w Paincie czy granie "wlazł kotek na płotek" nie wystarczy.
  • Doświadzczenie/znajomość towrzenia gier. Nie jest to konieczność, ale usprawni komunikację z resztą zespołu.
Jeśli chcesz pomóc ekipie i zapisać swoje nazwisko złotymi zgłoskami w księdze wznowień gry "Ufo: EU" zgłoś się do nich bezpośrednio. Najlepiej przez kanał IRC, ale e-mail lub forum będzie równie dobre. Przygotuj wcześniej kilka swoich prac do pokazania. Przypomnę tylko, że w "Ufo: The Two Sides" mamy możliwość zagrania po stronie Obcych i nękanie Ziemian. Aby sprawdzić postęp prac, pobierzcie ostatnią wersję gry (0.96).


A z mojej strony dodam, że przyda mi się pomoc przy pisaniu newsów :-).

Informacje dodatkowe:
 Strona główna wydarzenia: Link

KOMENTARZE

Wynik działania (4 + 6):

Regulamin
Gość: