PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
KapILorD
3
Pobierz:
Dodany: 2007-02-17
Artykuł: KapILorD

dźwięki
pomysł
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2005
Pobrań: 793
Producent: Hikoza.T.Ohkubo
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Warning Forever

Warning Forever Warning Forever Warning Forever
OCEŃ
Ta niesamowita gra przenosi Cię w daleką przyszłość, kiedy rządzą maszyny. Chaos jest niewyobrażalny, co chwilę coś ogłusza, oślepia, wybucha… To właśnie przychodzi mi do głowy, gdy myślę o życiu w erze robotów. Zadaj sobie teraz jedno pytanie, Drogi Graczu: czy lubisz coś takiego? Jeśli tak, zachęcam do dalszego czytania.

 Jak wspomniałem, Warning Forever ma miejsce w odległej przyszłości, kiedy światem rządzi "Sztuczna Inteligencja". Wcielasz się w mały, słaby statek, a twoim zadaniem jest zniszczenie wszystkich złych robotów, które powodują liczne awarie systemów. Maszyny te co etap przybierają na sile. Przed każdym pojawiają się informacje, jaki będzie następny robot (poziom mocy rakiety, poziom wytrzymałości pancerza, itp.). Z czasem stają się coraz potężniejsze, a Ty nie masz możliwości rozbudowania swojego statku i zawsze strzelasz tym samym małym laserem. Przeciwnicy natomiast dysponują coraz lepszymi broniami i szybko stają się dużo silniejsi od nas. Na tym właśnie polega wyzwanie gry.

 Grafika jest bardzo specyficzna: wszystko dzieje się na kratkach: tło to jednolita czarna plama. Twój pojazd składa się z zielonych linii tak jak i maszyny. Jest jakby taka programistyczna, lecz to nie wada, ponieważ to bardzo oryginalne i daje poczucie tej "dalekiej przyszłości". Animacje są bardzo klimatyczne, a wybuchy piękne i oślepiające. Muzyka z kolei jest ogłuszająca, w pełni pasuje do grafiki. Dźwięki i wygląd to wielkie zalety tej gry.

 Wady też niestety są, a mianowicie: brak możliwości rozbudowy statku oraz monotonia po dłuższym czasie. Mimo wszystko polecam Warning Forever - lubię takie chaotyczne gry i mam nadzieję, że Ty też nimi nie gardzisz. To naprawdę strzelanina jedyna w swoim rodzaju. Daję wielki plus za pomysł. Jeśli tak jak ja lubisz chaos to ściągaj tę grę, a nie pożałujesz. Życzę więc wysokich wyników!

Może Ci się spodobają

Open Fire Ultra Fighter Fraxy
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 1):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-02-19 21:09:56
Grałem daaaaawno temu ale z lekkim sercem daję złoto.
Gość
+0
2007-02-19 20:28:16
Niesamowita ta gra.
Gość
+0
2007-02-19 13:32:41
oj dawno mnie zadna gra tak nie wciagnela,grafika jest moze i retro,ale nie przeszkadza to mi wcale.najwiekszym chyba plusem jest mozliwosc kierowanie ogniem w kazda stron i o roznych szerokosciach strumienia
Gość
+0
2007-02-19 09:29:41
Fenomenalna japońska produkcja. O jednej rzeczy nie wspomnieliście w recenzji. O zaawansowanych algorytmach sztucznej inteligencji. Każdy następny przeciwnik uczy się twego stylu walki Otóż gra się uczy. Nie radzisz sobie z konkretnym rodzajem jego uzbrojenia? Możesz mieć pewnoć, że następny będzie uzbrojony właśnie w nią. Lubisz latać po całym ekranie? Trzy plansze dalej wrogi statek rozronie się do niewyobrażalnych rozmiarów, zajmując ci miejsce. Złoto :)
Gość
+0
2007-02-18 12:48:22
Może i jedna broń, ale z jakim potencjałem! Jak się ją już opanuje to trudno by było o coś lepszego.
Gość
+0
2007-02-18 01:40:59
Fajne.... przez jakieś 20 min, potem sie wywala i zapomina :P
Gość
+0
2007-02-17 21:07:26
Zabawa przednia. Pewnie za parę tygodni mi się znudzi ale co tam. Faktycznie jedna broń z dwoma trybami ataku to trochę mało ale co tam trzeba się zdać na uniki. Dla mnie srebro.
Gość
+0
2007-02-17 19:54:25
Grałem w nią kiedyś. W późniejszych rundach, przeciwnicy będą takie samej wielkości, tylko o innych krztałtach.

1