PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
3
Pobierz:
Dodany: 2008-03-25
Artykuł: Yesir

grafika
12 tras do pokonania
realizm zachowania auta
dźwięk
brak trybu multiplayer
INFORMACJE
Gatunek: Wyścigowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2008
Pobrań: 2233
Producent:
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

A Bug's Drive

A Bug's Drive A Bug's Drive A Bug's Drive
OCEŃ
Tuningowanie starych aut to zajęcie dla pasjonatów, którzy robią wszystko, aby w leciwe auta tchnąć nową duszę. A Bug's Drive oferuje nam właśnie wyścigi podrasowanych garbusów, dla których istnieje jeden cel: dojechanie w całości jako pierwszemu do mety.

 Po uruchomieniu gry, pojawia się menu, po którym poruszamy się dość intuicyjnie. Wprawdzie, dostępny jest tylko jeden samochód, lecz liczba tras i sposobów rozrywki oraz podnoszenie poziomu trudności przysłania nam te braki. Dwanaście torów wyścigowych jakie oferuje gra różni się stopniem skomplikowania oraz warunkami pogodowymi. Do wyboru są dwa tryby rozrywki: Championschip oraz Quick Race. W każdej z tych opcji możemy jechać na czas, ścigać się komputerowymi przeciwnikami bądź z własnym duchem, czyli po zrobieniu jednego okrążenia pojawia się samochód-duch odtwarzający nasze ruchy z wcześniejszego okrążenia. W ten sposób ścigamy się jakby sami ze sobą.

 Moim zdaniem, realizm jazdy jest dość dobry. Przy prędkości 90 mil na godzinę auto wypada z zakrętu i staje się dość wrażliwe na przeszkody. Trzeba przycisnąć hamulec żeby zmieścić się w zakręcie. Jazda na kamieniach powoduje, że pojazd traci przyczepność i spowalnia. Przeciwnicy nie ustępują nam z drogi i próbują zepchnąć nas na bok. Takie popychania doprowadzają czasem do tego, że garbus wpada w poślizg i tracimy sterowność.

 Grafika w A Bug's Drive, pomimo że jest w rozdzielczości 640 x 480 przedstawia się dość dobrze. Nie znajdziemy tutaj zachwycających krajobrazów, ale to nie szkodzi, bo skupiamy się na pokonaniu trasy, a dojechać pierwszemu na metę wcale nie jest łatwo. Dźwiękowa strona wypada znacznie słabiej, gdyż muzyka w grze to klasyczne midi, które utraciło już uznanie w grach.

 A Bug's Drive to produkcja całkiem przeciętna, a nie słaba. Realizm zachowania auta w czasie jazdy przyciągnie na dłużej gracza. A z drugiej strony brak trybu multiplayer spowoduje, że po jakimś czasie gra się znudzi.

Może Ci się spodobają

Project Torque Moto Race Challenge 07 Park Racer
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 4):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-02-17 20:11:18
Fajne, ale trzeba się przyzwyczaić do sposobu prowadzenia
Gość
+0
2010-04-03 09:13:40
fajne
Gość
+0
2009-12-02 18:13:25
Ten wóz zachowuje się jak sklepowy wózek z napędem na popchnięcie
Gość
+0
2008-03-29 17:02:44
"realizm jest dość zbliżony do żeczywistości." Że co proszę?!? Ten wóz zachowuje się jak..... no nie wiem co:)

1