PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
3
Pobierz:
Dodany: 2008-03-25
Artykuł: Yesir

grafika
12 tras do pokonania
realizm zachowania auta
dźwięk
brak trybu multiplayer
INFORMACJE
Gatunek: Wyścigowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2008
Pobrań: 2232
Producent:
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

A Bug's Drive

A Bug's Drive A Bug's Drive A Bug's Drive
OCEŃ
Tuningowanie starych aut to zajęcie dla pasjonatów, którzy robią wszystko, aby w leciwe auta tchnąć nową duszę. A Bug's Drive oferuje nam właśnie wyścigi podrasowanych garbusów, dla których istnieje jeden cel: dojechanie w całości jako pierwszemu do mety.

 Po uruchomieniu gry, pojawia się menu, po którym poruszamy się dość intuicyjnie. Wprawdzie, dostępny jest tylko jeden samochód, lecz liczba tras i sposobów rozrywki oraz podnoszenie poziomu trudności przysłania nam te braki. Dwanaście torów wyścigowych jakie oferuje gra różni się stopniem skomplikowania oraz warunkami pogodowymi. Do wyboru są dwa tryby rozrywki: Championschip oraz Quick Race. W każdej z tych opcji możemy jechać na czas, ścigać się komputerowymi przeciwnikami bądź z własnym duchem, czyli po zrobieniu jednego okrążenia pojawia się samochód-duch odtwarzający nasze ruchy z wcześniejszego okrążenia. W ten sposób ścigamy się jakby sami ze sobą.

 Moim zdaniem, realizm jazdy jest dość dobry. Przy prędkości 90 mil na godzinę auto wypada z zakrętu i staje się dość wrażliwe na przeszkody. Trzeba przycisnąć hamulec żeby zmieścić się w zakręcie. Jazda na kamieniach powoduje, że pojazd traci przyczepność i spowalnia. Przeciwnicy nie ustępują nam z drogi i próbują zepchnąć nas na bok. Takie popychania doprowadzają czasem do tego, że garbus wpada w poślizg i tracimy sterowność.

 Grafika w A Bug's Drive, pomimo że jest w rozdzielczości 640 x 480 przedstawia się dość dobrze. Nie znajdziemy tutaj zachwycających krajobrazów, ale to nie szkodzi, bo skupiamy się na pokonaniu trasy, a dojechać pierwszemu na metę wcale nie jest łatwo. Dźwiękowa strona wypada znacznie słabiej, gdyż muzyka w grze to klasyczne midi, które utraciło już uznanie w grach.

 A Bug's Drive to produkcja całkiem przeciętna, a nie słaba. Realizm zachowania auta w czasie jazdy przyciągnie na dłużej gracza. A z drugiej strony brak trybu multiplayer spowoduje, że po jakimś czasie gra się znudzi.

Może Ci się spodobają

Fiat Panda Fun Racer Canyon Run Mountain Bike Challenge 2010
KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 1):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-02-17 20:11:18
Fajne, ale trzeba się przyzwyczaić do sposobu prowadzenia
Gość
+0
2010-04-03 09:13:40
fajne
Gość
+0
2009-12-02 18:13:25
Ten wóz zachowuje się jak sklepowy wózek z napędem na popchnięcie
Gość
+0
2008-03-29 17:02:44
"realizm jest dość zbliżony do żeczywistości." Że co proszę?!? Ten wóz zachowuje się jak..... no nie wiem co:)

1