PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Scorpion
4
Pobierz:
Dodany: 2009-11-29
Artykuł: Scorpion

50 plansz
różnorodni przeciwnicy
oprawa audiowizualna
momentami zbyt prosta
INFORMACJE
Gatunek: Platformowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2008
Pobrań: 1749
Producent: Dayterium
Dystrybutor: Dreamgames.pl
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Alex Gordon

Alex Gordon Alex Gordon Alex Gordon
OCEŃ

Jest to solidna gra platformowa, gdzie przyjdzie nam się wcielić w niejakiego Alexa Gordona- poszukiwacza przygód. Podczas jednej z jego podróży, w której towarzyszy mu jego siostra, odnajduje niezwykły medalion budzący do życia złe duchy. Ostatecznie jednak, zdobyty artefakt rozpada się na kilka części, a siostra Gordona zostaje porwana. Jak się pewnie domyślacie, aby ocalić najbliższą, musimy wyruszyć w niezwykłą podróż i odnaleźć zaginione fragmenty medalionu.

Alex Gordon to typowa platformówka polegająca na: chodzeniu, skakaniu i eliminowaniu napotkanych przeciwników. Podczas zabawy zbieramy porozrzucane po planszy monety, gwiazdki, dzięki którym możemy później odblokować m.in. dodatkowe bonusowe plansze. Produkcja dzieli się na pięć światów różniących się od siebie: oprawą wizualną, przeciwnikami czy łamigłówkami. Ogólnie rzecz biorą gra jest dosyć prosta, a przejście jednego poziomu zajmuje średnio około 4 minuty. Rekompensuje to jednak ilość planszy, ponieważ jest ich aż 50.

Przeciwnicy pojawiający się podczas zabawy są zróżnicowani. Aby pokonać jednych musimy skoczyć na ich „głowy” ( podobnie jak w "Mario" ), natomiast innych możemy np. ominąć używając „cichego” chodzenia. Oprócz tego spotkamy wiele ciekawych przeszkód jak np. lawa, zapadnie czy znikające platformy. Pomimo tego, gra nie jest wcale trudna, ponieważ na planszy jest bardzo dużo punktów kontrolnych, oraz porozrzucanych serduszek uzupełniających zdrowie.

Alex Gordon to naprawdę interesująca produkcja, która powinna zadowolić wszystkich fanów platformówek. Ciekawie zaprojektowane plansze i oprawa audiowizualna, to niewątpliwie zalety tej produkcji. Szkoda jedynie, że gra jest momentami zbyt prosta, a w opcjach nie można zmienić poziomu trudności na wyższy. Mimo wszystko warto zainteresować się tą produkcją.  


Może Ci się spodobają

Montezuma's Revenge Remake Shark Attack Foxy Jumper 2
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 8):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-02-10 18:19:50
Przecież mam na PŁYCIE!!!!!!!
Gość
+0
2009-11-29 17:56:18
- bo dał takie brzydkie przekontrastowane screeny i nawet filmiku niewstawil na zachęte ..
Gość
+0
2009-11-29 01:54:00
ghem, niestety mikolaj znowu tym razem zawiodl;p

1