PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
2
Pobierz:
Dodany: 2013-12-20
Artykuł: Jan Giemza

sympatyczny pomysł
ładna grafika
wyścigi są przyjemne
o sukcesie rzadko decydują umiejętności
bezczelne wyciąganie kasy
na dłuższą metę ? nuda!
INFORMACJE
Gatunek: Wyścigowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2013
Pobrań: 939
Producent:
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

Angry Birds GO!

Angry Birds GO! Angry Birds GO! Angry Birds GO!
OCEŃ

Nie rozumiem fenomenu Angry Birds. To całkiem sympatyczna i nawet wciągająca seria, ale takimi tytułami jak Angry Birds GO! Rovio tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że swój sukces w dużej mierze zawdzięcza przypadkowi.

 

Pomysł na wyścigi wściekłych ptaków nie jest niczym nadzwyczajnym (pamiętacie Mario Kart?), ale miał szanse powodzenia. Niestety, zrealizowano go fatalnie – na każdym kroku widać, że całość montowana była w pośpiechu, a twórcy zastanawiali się głównie, jak wyciągnąć od graczy kasę.

 

Dyskwalifikujące jest już to, że o sukcesie w znacznej mierze decydują nie twoje umiejętności, ale poziom rozwinięcia wózka. Upgrade'y natomiast – jak pewnie już odgadliście – można zdobywać mozolnie poprzez wyścigi lub po prostu kupując je za żywą gotówkę.

 

Niestety, sama jazda – choć sympatyczna i dobrze zrealizowana – nudzi się dość szybko, ponieważ gra wymaga wielokrotnego przechodzenia tych samych torów. Żeby odblokować nowy wyścig, poprzedni trzeba ukończyć blisko dziesięć razy, a sam "boss" wymaga trzykrotnego (sic!) pokonania go.

 

Ale to i tak nie koniec niespodzianek, jakie przygotowało Rovio: okazuje się, że po kilku wyścigach twój pojazd staje się na jakiś czas nieużywalny. Chyba że zapłacisz – o czym stale przypomina ci prosiak mechanik. Naprawdę, dawno nie byłem aż tak zniesmaczony mikropłatnościami – studio całkowicie pojechało po bandzie i z pewnością zdoła wkurzyć wielu rodziców.

 

Mówiąc krótko: szkoda. Czekałem z niecierpliwością na fajne, lekkie wyścigi na iOS-a, a dostałem wręcz modelowo schrzaniony free-to-play. Już wolałbym zapłacić jednorazowo te 5 dolarów i zagrać w normalną, grywalną produkcję.


Może Ci się spodobają

Tiny Cars 2 Ringed Racing Fun ATV Quadro Racing
KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 1):

Regulamin
Gość: