PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Roki
4
Pobierz:
Dodany: 2005-06-28
Artykuł: Roki

INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: shareware
Data wydania: 2005
Pobrań: 4038
Producent: Kari Soft
Wymagania sprzętowe:
256 MB RAM, DirectX: 8.1
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

Aquacade

Aquacade Aquacade Aquacade
OCEŃ
Kulki, to ostatnio jedna z najpopularniejszych gier logicznych. Gra swoimi prostymi zasadami przyciąga wszystkich, niezależnie od wieku. Ostatnio pojawiło się bardzo dużo klonów Kulek, ale w większości przypadków nie różnią się zbytnio i nie wnoszą nic nowego. Aquacade, już od pierwszych chwil po uruchomieniu uświadamia Graczowi, że to nie jest kolejny zwykły klon.

 Do wyboru mamy trzy tryby zabawy. Pierwszym z nich jest Classic – jak nazwa wskazuje jest to klasyczna gra w Kulki, gdzie należy ułożyć w ciągu pionowym, poziomym, bądź ukośnym pięć kulek o tym samym kolorze. Dwa kolejne tryby sprawiły, że ten tytuł wyróżnia się spośród innych i wnosi pewien powiew świeżości. W trybie Strategy musimy ułożyć kulki w pokazane na początku poziomu figury, jak np. kwadrat, czy prostokąt. Ostatni tryb – Arcade wymaga od osoby grającej sporej zręczności i refleksu, gdyż niezależnie od wykonanych przez nas ruchów na ekranie, co kilka sekund pojawiają się nowe kuleczki.

 Poszczególne poziomy w Aquacade zalicza się poprzez zapełnienie specjalnych pól, w których znajdują się sloty na kulki. Aby zapełnić jeden slot, należy usunąć z planszy kulki o danym kolorze. Z czasem napotkamy na różne „pomagajki” takie jak np. uniwersalna kula zastępująca wszystkie kolory. Fajnym dodatkiem jest linia idąca za kursorem, która wskazuje, jaką drogą poruszać będzie się kulka.

 Potężną zaletą Aquacade jest oprawa audio-wizualna. Gra posiada przyjemną morską otoczkę. Podczas zabawy w tle ujrzymy rafę koralową, pływające ławice malutkich rybek, pojedyncze większe osobniki, pęzające kraby i wiele innych. Udźwiękowienie trzyma podobny, wysoki poziom. Polecam zagrać każdemu.

Może Ci się spodobają

Prison escape Visit Rocknors Donut Factory
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 1):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2005-07-01 17:06:54
fajna gra, oby takich byo więcej!!!
Gość
+0
2005-06-30 23:41:44
do d** z takim g*** wiecje gier o tematyce sportowej a idzcie z takim badziewiem typu logika i inne pierdoly [...]
Robcioo
+0
2005-06-29 09:44:07
Tak, kulki to już klasyka. To wykonanie jest dość świetne, tylko ten krab u dołu ekranu...co on makarene tańczy??Skupić się nie można :]

1